Choď na obsah Choď na menu

2012 : Slovinsko - turnaj Rodolfovo

7. 4. 2012

Medailová radosť na 6.ročníku turnaja "Rudolfovo" v Slovinsku - Novom Meste - partnerskom meste Trnavy
dpp_0001.jpgKadetky vo víkendovom Veľkonočnom turnaji obstáli v konkurencii tímov zo Slovinska a Chorvátska keď obsadili pekné 2.miesto. Kvalitne organizovaný turnaj rozbehli dievčatá po peknej hre dvoma výhrami nad tímami z Chorvátska - ŽKK Gospič a ŽKK Trogir. V poslednom zápase, kde sme najmä v prvej časti hry hrali s domácimi ŽKK Krka dobrý basketbal, sa už prejavila naša únava, pribudlo nervozity, chýb a domáci zápas zaslúžene dotiahli do víťazného konca.
Aj naše mladé nádeje odohrali pekný turnaj a najmä v poslednom zápase siahali po víťazstve, ktoré im nakoniec nebolo dopriate, ale určite nesklamali, bol to ich prvý medzinárodný turnaj a veľká skúsenosť, ktorá im, veríme, prinesie v budúcnosti veľa radostných momentov z víťazstiev.
Potešilo nás aj individuálne ocenenie pre najlepšiu hráčku turnaja, ktoré si v kategórii kadetiek odniesla Monika Kučerková.
Ďakujeme mestu Trnava, zastúpené na turnaji viceprimátorom Ing. Bystríkom Stankom, ktorý   poblahoželal našim dievčatám k výborným výkonom. viac tu ...

Článok na Trnava live sk

Basketbalistky Slávie- kadetky  v Slovinsku skončili druhé, žiačky na  štvrtom mieste

Pekné basketbalové momenty a  napínavé zápasy ponúkol v dňoch 6. až 8. apríla   basketbalový turnaj v Novom Meste v Slovinsku, na ktorý boli pozvané aj basketbalistky  BK AŠK Slávia Trnava- kadetky a žiačky a ktorý bol organizovaný pri príležitosti výročia vzniku  tohto mesta.

Novo Mesto v Slovinsku je družobné mesto Trnavy a aj za podpory mesta Trnava sa mohli Trnavské basketbalistky zúčastniť na tomto turnaji.

Na turnaji sa zúčastnilo osem  družstiev v dvoch vekových kategóriách, v kadetkách okrem domáceho ŽKK  KRKA Novo mesto, BK AŠK Slávia Trnava aj chorvátske kluby  ŽKK Trogir a ŽKK Gospič, v žiačkach ŽKK KRKA Novo mesto, BK AŠK Slávia Trnava, chorvátske kluby  ŽKK Vodice a ŽKK Gospič.

Výsledkový servis

Kadetky
11:15  BK AŠK Slávia Trnava - ŽKK Gospič    58 : 17 (27:6,11:11,20:0)
14:00  BK AŠK Slávia Trnava - ŽKK Trogir      38 : 30 (11:6,18:11,9:13)
16:30  BK AŠK Slávia Trnava - ŽKK KRKA      33 : 48  (12:14,9:16,8:18)

Žiačky
10:00  BK AŠK Slávia Trnava - ŽKK Vodice    28 : 45 (13:11,4:20,11:14)
12:30  BK AŠK Slávia Trnava - ŽKK KRKA      26 : 57 (8:20,5:20,13:17)
16:30  BK AŠK Slávia Trnava - ŽKK Gospič    25 : 35 (8:9,7:12,10:14)

: 6.4.2012 5:45 pri Relax-e, 6:00 odchod do Slovinska
Ubytovanie : Hostel Situla, Dilančeva ulica 1, 8000 Novo Mesto, Slovenija, (0)7 394 20 00http://www.situla.si/en/ , 5-min. chôdze od basketbalovej haly
Cena za ubytovanie : Doprovod - 17 Eur/noc s rańajkami, pre trénerky a hráčky hradí ubytovanie a stravu organizátor
Stravovanie : zabezpečené pre hráčky a trénerov, doprovod individuálne (raňajky sú v cene ubytovania, obed v sobotu v hale)
Program :
6.4. 2012 Piatok
 6:00   - 14:00  presun autobusom (50 miest) Trnava - Novo Mesto (Slovinsko)
 15:00 -  18:00 obhliadka mesta v doprovode domácich
 18:00             voľný program

7.4.2012 Sobota
 9:00  -  20:00  Turnaj (zápasy žiačok a kadetiek)
 Rozpis zápasov tu

8.4.2012 Nedeľa
 9:30              Odchod na Slovensko
 18:00            Predpokladný príchod do Trnavy - Relax

Počasie :
Piatok : 12-17 st., do 15:00 hod dážď zamračené, od 15:00 ustávanie zrážok polooblačno, vietor východný 10 m/s
Sobota : 9-15 st., doobeda poloblačno s občasným mrholením, poobede dážď, zamračené
Nedeľa : z rána polooblačno, 5 st.

Náhľad fotografií zo zložky 2012 : Slovinsko - turnaj Rodolfovo