Choď na obsah Choď na menu
 


2009-2010 : Žiacka Liga Slovensko

15. 3. 2010



Ostatné výsledky a priebežné tabuľky na www.slovakbasket.sk
Pozrite si  štatistiky hráčok
                heslo : prezývka trénerkinej vnučky (bez diakritiky, 4 znaky) + ročník narodenia väčšiny hráčok
                           napr.  niečo ako - reno1972

  

 FINÁLOVÁ ČASŤ o 1.-8. miesto

Dát  Čas  Domáci
 Hostia

 

 

 

 

 24.1  10:00  AŠK Slávia Trnava  BSS Cassovia Košice

 39

 :

131

 19:72

 24.1  10:00  AŠK Slávia Trnava  BSS Abovia Košice  69  :  70  44:29
 6.2.  14:00  MBK Ružomberok
 AŠK Slávia Trnava  57
 :  72  12:34
 7.2.  9:15  ZBK Poprad
 AŠK Slávia Trnava  68  :  60  30:33
 20.2    AŠK Slávia Trnava  BKM Piešťany
 64  :  73  27:40
 21.2    AŠK Slávia Trnava  MBK Stará Turá
 77  :  102  37:56
 6.3.    AŠK Slávia Trnava  BK Petržalka
 39  :  122  21:59
 7.3.    BK Petržalka
 AŠK Slávia Trnava  111  :  47  61:20
 20.3    BSS Abovia Košice  AŠK Slávia Trnava  68  :  52  27:26
 21.3    Cassovia Košice
 AŠK Slávia Trnava  131  :  55  48:26
 10.4    AŠK Slávia Trnava  ZBK Poprad  64  :  59  29:37
 11.4    AŠK Slávia Trnava  MBK Ružomberok
 77  :  58  35:31
 24.4    MBK Stará Turá
 AŠK Slávia Trnava  67  :  62  58:58
 25.4    BKM Piešťany
 AŠK Slávia Trnava  87  :  64  50:31
               

Pozrite si kompletné vyžrebovanie finálovej časti

ZÁKLADNÁ ČASŤ skupiny VÝCHOD, ZÁPAD

Konečná tabuľka základných skupín po 16.kole - ZÁPAD
 Por.  Team  Z  +  -  Score    Body
 1.  BK Petržalka  16  16  0  1749  580  28
 2.  MBK Stará Turá  16  12  4  1359  973  26
 3.  BKM Piešťany  16  11  5  1136  877  24
 4.  AŠK Slávia Trnava B 96  16  10  6  1354  1059  22
 5.  Lokomotíva Sereď  16  8  8  981  1162  21
 6.  Dubček Bratislava  16  8  8  966  968  20
 7.  BKM Junior UKF Nitra  16  5  11  867  1023  17
 8.  BKŽ Levice  16  2  14  638  1303  14
 9.  AŠK Slávia Trnava A 95  16  0  16  769  1874  14

 * tímy vyzńačené tmavou farbou postupujú do spoločnej celo-slovenskej skupiny

Konečná tabuľka základných skupín po 14.kole - VÝCHOD

 Por.  Team  Z  +  -  Score    Body
 1.  Cassovia Košice  14  14  0  1729  557  28
 2.  BSS ABOVIA Košice  14  10  4  1067  863  24
 3.  MBK Ružomberok  14  8  6  914  847  22
 4.  ŽBK Whirpool Poprad  14  8  6  709  796  22
 5.  SSK Union Press KE  14  6  8  839  1011  20
 6.  BK ZŠ Zvolen  14  6  8  839  907  19
 7.  BKM Ronics Bardejov  14  5  9  595  949  19
 8.  BK ZŠ Lendak  14  0  14  469  1231  14
 * tímy vyzńačené tmavou farbou postupujú do spoločnej celo-slovenskej skupiny

Dátum Čas   Team1    Team2      
 26.9.    Dubček Bratislava    AŠK Slávia Trnava A 95  106  :  20
   14:00  Dubček Bratislava    AŠK Slávia Trnava 96  65  :  61
 27.9.    ŠBK Lúky Bratislava    AŠK Slávia Trnava A 95  157  :  25
   12:00  ŠBK Lúky Bratislava    AŠK Slávia Trnava 96  96  :  46
 7.10.  17:00  AŠK Slávia Trnava A 95    Lokomotíva Sereď  64  :  106
 9.10.  17:00  AŠK Slávia Trnava 96    Lokomotíva Sereď  92  :  42
 30.9.  16:15  AŠK Slávia Trnava A 95    AŠK Slávia Trnava 96  49  :  125
 11.10.    Lokomotíva Sereď    AŠK Slávia Trnava A 95  111  :  42
 11.10.  11:00  Lokomotíva Sereď    AŠK Slávia Trnava 96  76  :  85
 2.10.  16:15  AŠK Slávia Trnava 96    AŠK Slávia Trnava A 95  156  :  56
 24.10.    AŠK Slávia Trnava 95    MBK Stará Turá  74  :  135
   9:30  AŠK Slávia Trnava 96    MBK Stará Turá  89  :  93
 25.10.    AŠK Slávia Trnava 95    ŠBK Piešťany  58  :  96
   9:30  AŠK Slávia Trnava 96    ŠBK Piešťany  81  :  54
 7.11.  10:00  BKŽ Levice    AŠK Slávia Trnava A 95  84  :  55
   13:00  BKŽ Levice    AŠK Slávia Trnava 96  39  :  116  
 8.11.    BKM Junior UKF Nitra    AŠK Slávia Trnava A 95  112  :  42
     BKM Junior UKF Nitra    AŠK Slávia Trnava 96  38  :  80
 21.11.    AŠK Slávia Trnava A 95    ŠBK Lúky Bratislava  26  :  196
     AŠK Slávia Trnava 96    ŠBK Lúky Bratislava  55  :  122
 22.11.    AŠK Slávia Trnava A 95    Dubček Bratislava  44  :  96
     AŠK Slávia Trnava 96    Dubček Bratislava   72  :  69
 5.12.    ŠBK Piešťany    AŠK Slávia Trnava A 95  120  :  44
     ŠBK Piešťany    AŠK Slávia Trnava 96  77  :  59
 6.12.    MBK Stará Turá    AŠK Slávia Trnava A 95  136  :  46
     MBK Stará Turá    AŠK Slávia Trnava 96  90  :  71
 19.12    AŠK Slávia Trnava A 95    BKM Junior UKF Nitra

 61

 :

 78

     AŠK Slávia Trnava 96    BKM Junior UKF Nitra

 70

 :

 48

 20.12.    AŠK Slávia Trnava A 95    BKŽ Levice

 63

 :

 64

     AŠK Slávia Trnava 96    BKŽ Levice

 99

 :

 45

               

 

Náhľad fotografií zo zložky 2009 Ziacka Liga - Finalova skupina