Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Turnaj MSR v Košiciach MINI

(Ján Jobb, 20. 5. 2013 19:21)

Janka, súhlasím s Tebou. Tú "výbornú náladu" vygradovali dievčatá v mikrobuse asi 5 km od Trnavy pravdepodobne aj našim pričinením do mohutného spevu a rôznych pokrikov. Všetko bolo na turnaji super, ale ten dojazd zájazdu do Trnavy, dievčatá úplne "zabili". Už sme sa dávno tak schuti nezasmiali.

pre nase malinke

(ada simeonova, 15. 5. 2013 13:03)

Zlaticka nase malinke, budem Vam drzat palce, uzite si Majstrovstva Slovenska v Kosiciach, bude to pre Vas a pre trenerku Janku obrovska skusenost. Ockovia / Robko, Tonko a Janko/ davajte tam na ne pozor.
Budem na Vas velmi mysliet. Stastnu cestu do Kosic.

Re: pre nase malinke

(Ján Jobb, 20. 5. 2013 8:15)

Musím len potvrdiť, že záverečný turnaj Majstrovstiev Slovenska v starších mini splnil do bodky svoj účel. Dievčatá, trénerky, Maťo aj náš mini organizačný štáb - všetci sme si to užívali. Treba poďakovať aj prítomným zástupcom rodičov tohto družstva (Tónkovi Krippnerovi, Janke a Marekovi Ciuttiovým), ktorí nezištne pomáhali trenérkam pri dievčatách. Tento kolektív môže napredovať ďalej, kolektív je to dobrý, čo potvrdila aj výborná atmosféra v mikrobuse počas cesty domov.

Re: Re: pre nase malinke, pre Janka Jobba

(ada simeonova, 20. 5. 2013 11:09)

Janko suhlasim s tebou, podla toho co som od Robka pocula tak to pre dievcata bola ozaj jedna velka skusenost. Tesim sa ze sa nestratili pri kluboch s ovela väcsou basketbalovov tradiciou. Ja osobne sa chcem podakovat aj Vam ockovia z vyboru ze ste na takuto akciu nasli peniaze a dievcatam ste tak umoznili sa zucastnit Majstrovstiev Slovenska. A podakovanie pre teba Janko, za celu sezonu ako sa o klub zaujimas, ako si oporov.
Este poprosim aj foto ak mame, nech sa trosku potesime.

článok- turnaj M-SR staršie mini- Košice 17-19.5.2013

(Robo Simeonov, 16. 5. 2013 8:58)

http://www.goodangelskosice.eu/zeny/Mini_to_rozbalia_vo_velkom/15107/clanok

Sezóna pokračuje

(Ján Jobb, 8. 5. 2013 13:05)

Jedno "Final Four" nám nakoniec u kadetiek o vlások uniklo, máme tu, ale finálovú účasť na Majstrovstvách Slovenska v Košiciach našich starších minibasketbalistiek. Dievčatá budeme Vám držať palce buď priamo v Košiciach, alebo aspoň na diaľku doma. V tomto prípade nejde ešte o výsledky, ale hlavne o to, aby dievčatá nadobudli skúsenosti. Idú na takýto turnaj prvýkrát v živote, musia si zvyknúť na takúto perfektnú atmosféru v hale, prostredie, veľa ľudí v hale, modernú basketbalovú halu. atď. Je to pre nich aj pre trenérky, rodičov jedinečný zážitok, ktorý sa niekedy nemusí už ani opakovať.

Sezóna pokračuje

(Ján Jobb, 8. 5. 2013 13:05)

Jedno "Final Four" nám nakoniec u kadetiek o vlások uniklo, máme tu, ale finálovú účasť na Majstrovstvách Slovenska v Košiciach našich starších minibasketbalistiek. Dievčatá budeme Vám držať palce buď priamo v Košiciach, alebo aspoň na diaľku doma. V tomto prípade nejde ešte o výsledky, ale hlavne o to, aby dievčatá nadobudli skúsenosti. Idú na takýto turnaj prvýkrát v živote, musia si zvyknúť na takúto perfektnú atmosféru v hale, prostredie, veľa ľudí v hale, modernú basketbalovú halu. atď. Je to pre nich aj pre trenérky, rodičov jedinečný zážitok, ktorý sa niekedy nemusí už ani opakovať.

TT

(trener Milo - BB, 22. 4. 2013 21:29)

Výbornú prácu za posledné obdobie urobil p. tréner P.Sestrienka, k čomu mu gratulujem. Škoda, že neprišiel skôr, pretože by TT bola určite ašpirantom na postup do Final - Four, kde podľa posledných výsledkov patrí.
tréner Milo BB - kadetky

vikend 20 - 21.4

(ada simeonova, 22. 4. 2013 10:05)

Najskor nieco k nasim kadetkam. Dievcence cez tento vikend som sa vratila o 2 roky dozadu. To srdiecko, radost z hry, bojovnost to vsetko mi silne pripominalo Vase zapasy spred 2 rokov. Hrackam a trenerom srdecne gratulujem. Spravili ste mi velku radost. Za posledne mesiace ste sa dievcence velmi zlepsili, nezelam si nic ine, len aby ste na sebe aj nadalej pracovali, pretoze to viditelne prinasa vysledky.Do dalsej sezony Vam budem drzat palce a nadalej budem napomocna v com bude treba. Chcem sa podakovat aj Saske a Niki z NR. Dievcence dakujeme za pomoc, boli ste pre Trnavu prinosom a ozivenim, podakovanie samozrejme patri aj Vasim rodicom. Velka pochvala patri aj obom rozhodcom. Pan Bara a pan Pešta rozhodovali ste vyborne.
Na zaver chcem touto cestou pogratulovat nasim ziackam a zenam k ich vitazstvam v Samorine. Taktiez sa vzdy tesim z kazdeho Vasho uspechu.

Uz teraz sa tesim na novu sezonu. Mam Vas rada.

gratulacia

(ada simeonova, 8. 4. 2013 15:57)

Gratulujem nasim kadetkam k dvom vitazstvam na vychode a v Ruzomberku a taktiez nasim najmensim babulkam, len tak dalej.

Re: gratulacia

(Ján Jobb, 21. 4. 2013 19:40)

Po poslednom víkende (20.-21.04.) sme to posunuli o level vyššie. A to nemyslím len na výsledky kadetiek, ale všetkých našich družstiev. Pamätám sa ako v januári Robko na schôdzi výboru konštatoval, že prešľapujeme na mieste. Za necelé štyri mesiace obrat v kvalite vo všetkých družstvách. Vďaka Vám všetkým (Robkovi, Aďke, Stankovi, Jankovi Dz., Paľovi, Tónovi, Renovi, všetkým trénerom, hráčkam, rodičom, atď.) - klobúk dolu.

víkend 6.4. a 7.4.2013

(Robo Simeonov, 9. 4. 2013 11:56)

Ahoj, máme za sebou ďalší basketbalový víkend, v prvom rade chcem tiež zablahoželať našim kadetkám a starším mini k víťazstvám a poďakovať za dobrú organizáciu domácich zápasov starších mini a žiačok Tonkovi, Jankovi a Aďke. Tiež chcem oceniť profi prístup pánov rozhodcov Peštu, Dujavu a Zajačika, ktorí nám tieto domáce zápasy rozhodovali.
Máme za sebou aj posledný výjazd v sezóne, naša košicko - ružomberská výprava kadetiek dopadla tiež dobre. V Košiciach nás znavigoval priateľ z Košíc Janko, za čo chcem veľmi pekne poďakovať- tuším by sme tam blúdili do nedele..:-). A tiež som rád, že neskorá večera v sobotu na Dechtároch a skoré raňajky v Ružomberku babám prospeli a boli úspešné v oboch zápasoch...
Chcem pochváliť aj spolufans Rena a Stanka (v takom napínavom zápase ako v sobotu sme už dlho nefandili) ,taktiež veľká vďaka dievčatám za ich výkon a trénerom Božke a Petrovi za pevné nervy.
Držím palce všetkým Trnavským basketbalistkám v zostávajúcich zápasoch sezóny, baby nech sa Vám darí minimálne ako teraz cez víkend našim kadetkám a "malinkým"...:-)Re: víkend 6.4. a 7.4.2013

(Ján Jobb, 13. 4. 2013 15:46)

Tieto víkendové výsledky všetkých našich družstiev nech sú pre nás všetkých povzbudením do budúcej sezóny. Aj keď sa môže zdať, že už o nič nejde, stále o niečo ide. Ide o reprezentáciu nás, nášho klubu a mesta. Takýmto spôsobom si hanbu určite nerobíme, práve naopak, ľudia z iných miest, čo robia okolo basketbalu zbadali, že sme v Trnave "ožili".

Re: víkend 6.4. a 7.4.2013

(ms, 18. 4. 2013 11:12)

Nebyť tej kontumácie, boli by ste blízko Final Four. Dobrá práca.

gratulacia

(klarika, 12. 4. 2013 17:22)

gratulujem trnavskym kadetkam a drzim palce všetkym dievčatam aj ked nepoznam ani jednu babu.

gratulacia

(klarika, 12. 4. 2013 17:22)

gratulujem trnavskym kadetkam a drzim palce všetkym dievčatam aj ked nepoznam ani jednu babu.

Veľká Noc

(Robo Simeonov, 29. 3. 2013 9:09)

Ahoj, našim žiačkam držím palce na turnaji v Starej Turej a želám peknú Veľkú Noc všetkým basketbalistkám, veľa vody a šibačov v pondelok...:-)

záver k zápasu kadetiek TT- BKP

(Robo Simeonov, 22. 3. 2013 12:12)

Chcem len všetkých čitateľov našej(najmä v posledných dňoch frekventovanej) stránky informovať, že som sa zúčastnil za náš klub zasadnutia HK SBA, kde sme si situáciu v tomto zápase vysvetlili a HK SBA korektne rozhodla, za čo jej týmto ďakujem.
Dúfam, že všetci zúčastnení sa z tohto zápasu poučíme a už túto situáciu nebudeme ďalej rozoberať. To, čo sa stalo nás mrzí, ale život ide ďalej, trnavské basketbalistky pokračujú a verím, že v ostávajúcich štyroch zápasoch I.ligy uvidíme čoraz zlepšujúcu sa hru" trnavských snežienok"....:-)

Re: záver k zápasu kadetiek TT- BKP

(divák, 22. 3. 2013 19:10)

Dobrý vecer pán Simeonov. Ako teda rozhodla komisia?

Re: Re: záver k zápasu kadetiek TT- BKP

(Robo Simeonov, 24. 3. 2013 10:48)

Dobrý deň, prepáčte, ale zatiaľ Vám bližšie neodpoviem,čakáme na doručenie písomného vyhotovenia rozhodnutia hracej komisie. Ďakujem za záujem a pochopenie.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »