Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

víkend 6.4. a 7.4.2013

(Robo Simeonov, 9. 4. 2013 11:56)

Ahoj, máme za sebou ďalší basketbalový víkend, v prvom rade chcem tiež zablahoželať našim kadetkám a starším mini k víťazstvám a poďakovať za dobrú organizáciu domácich zápasov starších mini a žiačok Tonkovi, Jankovi a Aďke. Tiež chcem oceniť profi prístup pánov rozhodcov Peštu, Dujavu a Zajačika, ktorí nám tieto domáce zápasy rozhodovali.
Máme za sebou aj posledný výjazd v sezóne, naša košicko - ružomberská výprava kadetiek dopadla tiež dobre. V Košiciach nás znavigoval priateľ z Košíc Janko, za čo chcem veľmi pekne poďakovať- tuším by sme tam blúdili do nedele..:-). A tiež som rád, že neskorá večera v sobotu na Dechtároch a skoré raňajky v Ružomberku babám prospeli a boli úspešné v oboch zápasoch...
Chcem pochváliť aj spolufans Rena a Stanka (v takom napínavom zápase ako v sobotu sme už dlho nefandili) ,taktiež veľká vďaka dievčatám za ich výkon a trénerom Božke a Petrovi za pevné nervy.
Držím palce všetkým Trnavským basketbalistkám v zostávajúcich zápasoch sezóny, baby nech sa Vám darí minimálne ako teraz cez víkend našim kadetkám a "malinkým"...:-)Re: víkend 6.4. a 7.4.2013

(Ján Jobb, 13. 4. 2013 15:46)

Tieto víkendové výsledky všetkých našich družstiev nech sú pre nás všetkých povzbudením do budúcej sezóny. Aj keď sa môže zdať, že už o nič nejde, stále o niečo ide. Ide o reprezentáciu nás, nášho klubu a mesta. Takýmto spôsobom si hanbu určite nerobíme, práve naopak, ľudia z iných miest, čo robia okolo basketbalu zbadali, že sme v Trnave "ožili".

Re: víkend 6.4. a 7.4.2013

(ms, 18. 4. 2013 11:12)

Nebyť tej kontumácie, boli by ste blízko Final Four. Dobrá práca.

gratulacia

(klarika, 12. 4. 2013 17:22)

gratulujem trnavskym kadetkam a drzim palce všetkym dievčatam aj ked nepoznam ani jednu babu.

gratulacia

(klarika, 12. 4. 2013 17:22)

gratulujem trnavskym kadetkam a drzim palce všetkym dievčatam aj ked nepoznam ani jednu babu.

Veľká Noc

(Robo Simeonov, 29. 3. 2013 9:09)

Ahoj, našim žiačkam držím palce na turnaji v Starej Turej a želám peknú Veľkú Noc všetkým basketbalistkám, veľa vody a šibačov v pondelok...:-)

záver k zápasu kadetiek TT- BKP

(Robo Simeonov, 22. 3. 2013 12:12)

Chcem len všetkých čitateľov našej(najmä v posledných dňoch frekventovanej) stránky informovať, že som sa zúčastnil za náš klub zasadnutia HK SBA, kde sme si situáciu v tomto zápase vysvetlili a HK SBA korektne rozhodla, za čo jej týmto ďakujem.
Dúfam, že všetci zúčastnení sa z tohto zápasu poučíme a už túto situáciu nebudeme ďalej rozoberať. To, čo sa stalo nás mrzí, ale život ide ďalej, trnavské basketbalistky pokračujú a verím, že v ostávajúcich štyroch zápasoch I.ligy uvidíme čoraz zlepšujúcu sa hru" trnavských snežienok"....:-)

Re: záver k zápasu kadetiek TT- BKP

(divák, 22. 3. 2013 19:10)

Dobrý vecer pán Simeonov. Ako teda rozhodla komisia?

Re: Re: záver k zápasu kadetiek TT- BKP

(Robo Simeonov, 24. 3. 2013 10:48)

Dobrý deň, prepáčte, ale zatiaľ Vám bližšie neodpoviem,čakáme na doručenie písomného vyhotovenia rozhodnutia hracej komisie. Ďakujem za záujem a pochopenie.

gratulacia

(ada simeonova, 22. 3. 2013 7:25)

Babuliatka nase najmensie. Srdecne Vam gratulujem k vcerajsiemu vitazstvu.
Nech je to pre Vas motivacia do dalsich zapasov.

Re: gratulacia

(Robo S., 22. 3. 2013 9:55)

Chcem poďakovať Tonkovi a Jankovi za organizáciu prípravného zápasu starších mini TT- Pezinok, dobre to dopadlo, Janka a dievčatá, takisto blahoželám k výhre!

zapas tt.bkp

(XXX, 21. 3. 2013 19:55)

ale samozrejme...vy pisete ze rozhodcovia piskaju dobre len vtedy ak vyhravate...typicke....ze prvych 5 minut piskal dobre...preco?? lebo ste vyhravali...potom ked vam lepilo tak uz zrazu piskal zle...uz sa uvedomte prosim vas co hovorite!!!

Re: zapas tt.bkp

(yyy, 22. 3. 2013 9:40)

Môžeme Vám len odporučiť, aby ste si tohto Naďkapuša v BA adoptovali. O jedného viac či menej, to sa stratí.Len vás chceme priateľsky upozorniť, aby ste mu dali pred každým zápasom najesť, lebo keď píska " s prázdnym bruškom"- podľa jeho fb statusu-tak to potom ani pre vás nedopadne dobre....

hlavy hore

(ada simeonova, 18. 3. 2013 5:48)

Ahoj Janko, mas pravdu bol to megasok, ale skôr by som to ohodnotila ako bezmocnost, ze mas reagovat na nieco a vlasne nevies na co. Doteraz nikto z nas presne nevie co sa stalo. Odpoved: Nemam sa s Vami o com bavit je pre mna neprijatelna. Som z toho sklamana.

Hlavy hore

(Ján Jobb, 17. 3. 2013 17:38)

Dnes sme asi všetci, čo sme v trnavskom ženskom baskete zažili "megašok", inak sa to asi nedá ani nazvať. Najviac mi bolo ľúto tých nevinných 16-ročných tvárí, ale aj Robka, Aďky, Stanka, atď.
Ani neviem nájsť tie správne slová, ale asi to poviem za nás všetkých - hlavy hore - ideme ďalej - je to len šport, ktorý občas aj bolí.

monitor

(ada simeonova, 12. 3. 2013 15:00)

Adka Sustova, Patka Bachrata a Patka Hrehusova. Zajtra Vas dievcence caka velka skuska / monitor/. Strasne Vam budem drzat palce, nech Vam to vsetko dopadne podla Vasich predstav. Drzte sa.

Víkend 2.3 a 3.3.2013

(Robo Simeonov, 4. 3. 2013 14:18)

Ahoj, pozdravujem, chcem sa vrátiť len krátko k našim dievčenským kategóriám a basketbalovému - už celkom jarnému víkendu v ich podaní.
Príjemne prekvapili v sobotu naše žiačky, ktoré silno potrápili veľkého favorita tohto zápasu- Starú Turú a ktoré podľa info od vedúceho družstva odohrali výborný zápas so smolným záverom, keď prehrali iba o jeden kôš. Výborne, nečakané, dievčatá veľká pochvala, nabudúce to už bude aj s víťazstvom....:-).
My rodičia kadetiek sme boli s babami v Košiciach, kde sme prvý zápas prehrali a druhý vyhrali po netradičnej kanonáde. V Košiciach sme vždy radi, najmä s rodičmi a fanúšikmi CBK, ktorí sa aj teraz o nás vzorne postarali, pomohli zohnať dobré ubytko a o našich večerných debatách už ani nehovorím. Janko, Miro a Ľubo z CBK, ďakujeme za super sobotu a veríme, že v apríli, keď si zahráme odvetu prídete do nášho malého Ríma a budeme Vám to môcť oplatiť. Takisto chcem poďakovať našim rodičom Renovi, Vlaďke, Stankovi, Monike a Tonkovi za podporu a spoluprácu v Košiciach a v neposlednej rade aj nášmu šoférovi Maťovi, ktorý nás vždy do Košíc a späť spoľahlivo odvezie.
Takže ešte raz všetkých v Košiciach pozdravujeme, držte sa a my v Trnave sa už teraz tešíme na ďalšie zápasy v kadetskej nadstavbe, v ktorej síce potenko, ale stále žijeme..:-)

kosice

(ada simeonova, 3. 3. 2013 13:01)

Kadetkam a trenerom gratulujem k vitazstvu v kosiciach,stastnu cestu.domov.

Gratulácia.

(Jano z Košíc, 20. 12. 2012 12:59)

Ahoj Trnavané. Gratulujeme Vašim kadetkám k postupu do nadstavbovej súťaže a už sa tešíme na spoločné zápolenia našich farieb. Fan klub CBK JUGO celej Slávii želá veselé Vianoce, sťastný Nový rok a v ňom samozrejme veľa športových víťazstiev.

Jano a fan klub CBK JUGO Košice.

Re: Gratulácia.

(Robo Simeonov, 21. 12. 2012 8:55)

Janko ahoj, za trnavský fanklub ďakujeme za pekné želania, aj my sa tešíme sa na vzájomné zápasy a stretnutia našich "bubnových" fanklubov, taktiež želáme do Košíc pekné Vianoce , v Novom roku pevné zdravie a veľa dobrých basketbalových zápasov.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »