Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prípravak

(chosepp, 29. 1. 2014 18:51)

V sobotu naše mladšie MINI odohrajú ďalší prípravný zápas, na Vančurke hostia už tradičného súpera zo Žiliny.

Re: Prípravak

(Ján Jobb, 2. 2. 2014 16:51)

To vôbec nevadí, že dievčatá s týmto tradičným súperom tentokrát prehrali. Možno sme to teraz už nečakali po štyroch súťažných víťazstvách na súperových palubovkách. V takomto veku treba neustále hrať a hrať. Dievčatá si musia prejsť takýmito situáciami. Musia bojovať jedna za druhú, hrať kolektívne v každom zápase až do konca. Tréneri to v tomto družstve robia dobre, majú to dobre nastavené. Vidieť, že v basketbale už majú niečo odohrané a odtrénované. Preto pevne všetci veríme, že dievčatá ako aj rodičia budú naďalej basketbalom žiť tak ako doteraz aj napriek sem tam prehratým zápasom.

pekne sa nám to v tom januári rozbehlo

(Robo Simeonov, 25. 1. 2014 17:47)

Ahojte, v piatok a sobotu 24. a 25. januára 2014 -cez tento víkend -sme mali petržalsko-trnavské soaréé, keďže sme odohrali v troch kategóriách zápasy v Petržalke. Teší ma, že skóre z týchto zápasov je 4:1 pre nás. Mladšie minižiačky si pripísali víťazstvá v oboch sobotných zápasoch , ešte v piatok staršie žiačky zdolali vysoko Petržalčanky na ich pôde, juniorky v piatok tesne prehrali, no dnes - v sobotu dokázali vyhrať o tri body. A to nás všetkých, ktorí sa okolo toho nášho Trnavského babského basketbalu motáme teší....:-)

Prvé víťazné body mladších mini

(Ján Jobb, 18. 1. 2014 13:38)

Tak je to tu ! To čo sme minule konštatovali, že prídu prvé víťazstvá mladších mini v súťaži - dnes sa splnilo. Gratuľujeme ! Len tak ďalej ! Ťažké zápasy s ťažkými súpermi sa raz museli prejaviť. Už to bude stále len a len lepšie. Ideme ďalej za ďalšími métami...

Re: Prvé víťazné body mladších mini

(chosepp, 20. 1. 2014 22:01)

tu je link na foto zo zápasu.

https://plus.google.com/photos/109695037100657806805/albums/5970304355746198337

Re: Re: Prvé víťazné body mladších mini

(ada simeonova, 21. 1. 2014 11:25)

pekne fotografie, pochvala pre fotografa

juniorkam

(ada simeonova, 12. 1. 2014 13:16)

vedela som ze raz to pride a sebavedomie sa Vam urcite vrati, dnes ste k tomu spravili prvy krok, srdecne gratulujem, drzte sa

PS: Dobre sme s Tinuskou drzali palce

Re: juniorkam

(Ján Jobb, 12. 1. 2014 14:35)

Presne tak Aďka raz to muselo prísť. Treba v tom pokračovať ďalej a určite prídu ďalšie víťaztvá junioriek ešte v tejto sezóne.

PS: To sa v podstate týka všetkých našich družstiev. Víťaztvo v súťaži im vráti resp. zdvihne sebavedomie.

mladšie mini - zápasy s NM

(Ján Jobb, 11. 1. 2014 19:22)

Družstvo mladších mini Nového Mesta nad Váhom je suverénne najlepšie družstvo dievčat v súťaži. Majú síce jednu prehru s Ivánkou, ale to prehrali s chlapcami, nie s dievčatami. Stará Turá, s ktorou sme doma vysoko prehrali prehrala obidva zápasy s Novým Mestom o 50 bodov, tak ako my. Z tohto pohľadu sú pre nás dnešné výsledky "priaznivé". Som presvedčený, že keby naše dievčatá aspoň sčasti plnili pokyny trénerov, tak by boli prehry maximálne o 20-30 bodov. Presne to čo naši tréneri kázali hrať našim hráčkam, hrali súperové hráčky. To zn. dobre bránili, včas sa sťahovali do obrany, pri zakladaní útoku dobre si prihrávali a často sa dostávali do vyložených šancí, ktoré hravo premieňali. Napriek tomu si myslím, že už nepotrvá dlho a pripíšeme si prvé víťazstvo v súťaži ešte v tejto sezóne. Pretože také ťažké zápasy aké boli tieto dva posúvajú toto družstvo dopredu. Hrať so slabými súpermi nemá žiadny efekt, len so silnými. Pred rokom sme s týmto istým súperom nedali ani kôš a prehrali o 100 bodov...

Zápas PN:TT, 30. 11. 2013

(Yopo, 2. 12. 2013 22:10)

Surfoval som po nete a zrazu som narazil na BK SLAVIA TRNAVA a nedalo mi nenapísať. Bol som na zápase Piešťany:Trnava, 30. novembra. Síce som z PN, ale musím pochváliť jak Piešťany, tak Trnavu. Výborný zápas. Trnavské mladšie žiačky boli výborné aj tímové, ale čo som si všimol, to bolo číslo 14. čo strela to koš a tá trojka, no takmer mi padla sánka! Výborná hráčka! Takéto hráčky sa v každom družstve nenájdu. Ale ako som povedal, výborný zápas a dievčatká prekvapili v oboch tímoch.

Re: Zápas PN:TT, 30. 11. 2013

(XXX, 15. 12. 2013 13:54)

Tá 14. patrí k starším :))

Re: Re: Zápas PN:TT, 30. 11. 2013

(Ján Jobb, 21. 12. 2013 18:51)

Č. 14 patrí k mladším žiačkam (je aj na ich súpiske). Len hrá aj za staršie, s ktorými začínala. Preto má oproti svojim rovesníčkam náskok. Tým, že trénuje aj hráva so staršími ju posúva herne ďalej. Do budúcna vyberieme ďalšie 3-4 talentované hráčky z mladších hráčok, ktoré by trénovali aj so staršími.

Re: Zápas PN:TT, 30. 11. 2013

(ada simeonova, 17. 12. 2013 6:12)

Tiez som bola na tom zapase a bolo to vyborne. Mna zase uplne dostalo dievcatko z Piestan s cislom 15. Bola skoro najmensia ale zato strasne sikovna. Bolo prijemne tam stretnut rodicov z Piestan a pana trenera. V oboch druzstvach bolo citit radost z hry a srdiecko, a to je velky predpoklad ze budu aj nadalej len napredovat. Drzte sa.

gratulacia

(ada simeonova, 17. 12. 2013 6:03)

Dievcence srdecna gratulacia k druhemu miestu na turnaji. Pocula som, ze ste si to užili. Len tak dalej. Drzim Vam palce.

Dobrý pocit

(Ján Jobb, 17. 11. 2013 15:44)

Aj keď sa našim družstvám vo víkendových zápasoch ani raz nepodarilo zvíťaziť celkovo mám z toho čo som počas víkendu v našom klube zažil výborné dojmy. Do obeda sme s mladšími mini v Ivanke zažili oduševnený bojovný výkon našich hráčok. Spolu tam išlo z Trnavy takmer 10 áut, čo je neuveriteľný počet.
Taktiež na zápasy našich junioriek s Tydamom Košice bola plná hala. Aj keď sa nám nepodarilo vyhrať, zápasy to boli výborné.
Na záver musím poďakovať Robkovi Simeonovi a jeho najbližšiemu kolektívu za perfektne zorganizované sobotné spoločenské stretnutie trénerov a funkcionárov nášho klubu. V takomto rozsahu a v takomto korektnom a priateľskom prostredí som to ešte v našom klube nezažil. Aj takýmto spôsobom naša basketbalová rodina žije, netýka sa to len jedného družstva, ale všetkých družstiev.
Len tak ďalej, potom sa o budúcnosť dievčenského a ženského basketbalu v Slávii Trnava nemusíme obávať.

Víkend 2.a 3.novembra 2013

(Robo Simeonov, 6. 11. 2013 14:03)

Ahojte, máme za sebou ďalších šesť súťažných zápasov, dva odohrali juniorky na CBK Košice, dva odohrali staršie žiačky v Starej Turej a Piešťanoch a svoje prvé zápasy odohrali aj naše najmladšie- mladšie mini doma proti Šamorínu. Ohliadnuc sa za týmto víkendom sme si síce nepripísali víťazstvo, ale chcem vyzdvihnúť výkon junioriek v druhom zápase v Košiciach, kde sme naňho siahali, no nebolo nám súdené. Predpokladám, že to príde a nielen u junioriek, ale aj u ostatných družstiev a počet úspešnejších víkendov bude rásť. Chcel by som ešte poďakovať za organizáciu domáceho dvojzápasu mladších mini Jankovi, Tonkovi, Aďke, rodičom dievčat, že prišli povzbudiť - ako som počul tak naozaj v hojnom počte, tieto zvyky si zachovajme...:-), dievčatá podali aj napriek prehrám vo svojich prvých " veľkých " zápasoch výkon, na ktorom sa dá stavať.
Do ďalších tréningov a zápasov si držme palce, napredujeme- síce pomalšie, ale aspoň ďalej zájdeme......

mladšie mini - prvé zápasy v súťaži

(Ján Jobb, 2. 11. 2013 18:27)

Dnes odohrali mladšie mini svoje prvé zápasy v súťaži OHK-západ. Súpera mali zdatného - ŠBK Šamorín. Bolo vidieť, že hráčky súpera hrali túto súťaž aj v minulú sezónu. Z môjho pohľadu by som zápasy zhodnotil nasledovne:
Pozitívne hodnotenie:
- naše hráčky bojovali za každého stavu, snahu im nemožno uprieť, chýbajú im skúsenosti, ktoré nadobudnú ďalšími súťažnými zápasmi
- zahrali si všetky hráčky, ktoré boli na súpiske
- dievčatá vyhrali jednu štvrtinu 10:2, čo značí, že potenciál v nich je
- naši tréneri sa napriek zlému vývoju zápasu správali voči súperovi a rozhodcom veľmi korektne
- celkovo bola na prvýkrát na zápase výborná atmosféra, rodičia svoje hráčky neustále povzbudzovali počas celého zápasu

Negatívne hodnotenie:
- niektorí rodičia si musia uvedomiť, že počas takýchto súťažných zápasov nemôžu chodiť za svojimi dcérami na lavičku, ani na lavičke vedľa svojich dcér sedieť, tam môžu byť len tréneri zodpovední za družstvo ! Taktiež rodičia nemôžu komunikovať s rozhodcami (dnes sa toto pravidlo dodržalo). Pri nedoržaní týchto pravidiel hrozí družstvu aj klubu pokuta, prípadne zavretie ihriska.

Inak napriek všetkému sa zápasy odohrali v korektnom prostredí, čo potvrdili všetci zúčastnení (tréneri, hráčky, rodičia a fanúšikovia oboch družstiev).
V tomto družstve sa nachádza obrovský potenciál, ktorý sa s narastajúcim počtom odohratých zápasov určite zúročí v pozitívne výsledky.

mladšie žiačky - zápasy s Myjavou

(Ján Jobb, 19. 10. 2013 21:05)

Hlavne druhý dnešný zápas mladších žiačok s Myjavou ukázal, že s hľadiska perspektívy je to dobré družstvo. Naše dievčatá ukázali aj dosť dobrých momentov, niektoré akcie boli výborné. Keď budú baby pokračovať v nastúpenom trende, nemusíme sa o budúcnosť tohto družstva vôbec báť. Hore hlavy - hráčky, trénerky, rodičia - ideme ďalej !

veľká gratulácia

(Robo Simeonov, 12. 10. 2013 18:27)

Ahojte, chcem pogratulovať všetkým dievčatám, rodičom a trénerom našich mladších mini, ktoré dnes vyhrali svoj historicky prvý zápas- síce len prípravný, ale už v šamoríne ste boli blízko :-) a teraz ste ho dosiahli v Žiline. Teším sa s vami, vidím že robota Pala Loja a Vierky Martinickej prináša ovocie,
verím, že to zopakujete aj v súťažných zápasoch......:-)

Re: veľká gratulácia

(Ján Jobb, 13. 10. 2013 10:08)

Presne tak, aj ja sa pripájam ku gratulácii. Na doplnenie poznamenám, že dievčatá v Žiline nenastúpili v plnej sile, nakoľko niektoré z rôznych príčin museli ostať doma. To vôbec nevadí, pretože každá hráčka v tejto vekovej katagórií musí hrať čo najviac zápasov, aby sa dostala do zápasovej praxe. Teraz nech si dievčatá troška od zápasov odpočinú, aby sa dali hlavne zdravotne do poriadku a pripravili sa na novembrové, tentokrát už súťažné zápasy.
Takže nech sa dievčatkám v súťaži darí, nech používajú svoje bojovné srdiečko, trénerom Vierke, Ľubovi a hlavne Paľovi pevné nervy nielen na hráčky, ale aj na rozhodcov.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »