Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: juniorky

(Ján Jobb, 9. 4. 2014 8:09)

Prioritou sú všetky naše družstvá, ale najväčšou prioritou je stále rozširovať našu mládežnícku základňu a vytvárať im dostatočnú materiálnu a odbornú starostlivosť. Je to dobre naštartované, ale stále potrebujeme, aby sme čo najviac detí z trnavského okolia (mesto + priľahlé obce) pripojili do našich terajších družstiev (prípravka, mladšie mini, mladšie žiačky). Čím viac detí sa teraz k nám pripojí tým lepšie, lebo keď ich bude málo, tak potom v dorasteneckom veku nebude mať kto za nás z trnavského prostredia hrať. Keď som pred siedmimi rokmi zakladal spolu s Paľom Lojom basketbalový krúžok na Vančurovej, nikto nám vtedy neveril. Dnes je z toho široká základňa hráčok pre tri družstvá rôznych kategórií. V mnohom s Vami súhlasím čo Ste napísal, len nie s tým, že juniorky sú prioritou. Možno to tak z vonku vyzerá, ale v skutočnosti to tak nie je. Viem, že športujeteˇ, poznám Vás aj keď Ste sa nepredstavili. Ja nemám problém s Vami diskutovať, robím športového funkcionára 25 rokov (predtým futbal, kolky), celý život rekreačne športujem, takže si myslím, že o mnohých veciach viem o čom hovorím. Sme radi za každý príspevok, aj negatívny. Nato je toto fórum vytvorené, aby sme poznali názory čo najviac ľudí. Nie sme "majstri sveta", aby sme si mysleli akí sme perfektní. Práve naopak, sme za každú konštruktívnu debatu.

Re: juniorky

(Xd, 9. 4. 2014 20:38)

Ja by som sa len chcela vyjadriť k tomu názoru že dievčatám nikto úprimne nenapísal ked odohrali zlé zápasy a tiež k tomu že prídu na zápas a tvária sa ako hviezdy :). Takže to, že tu nikto nenapíše že dievčatá odohrali zlý zápas neznamená, že to ony samé nevedia alebo že im to nepovie tréner či rodič po zápase doma. My si velmi dobre uvedomujeme ako sme odohrali zápas a nepotrebujeme chodiť sem na fórum aby sme to tu zistili, ako si to vy zrejme predstavujete. Táto sezóna určite nedopadla tak ako sme všetci dúfali zo začiatku, ale všetko zlé je na niečo dobré. A čo bolo dolu písané že nastupujú na zápas a tvária sa ako hviezdy, to netuším z kade máte. Nikto v družstve junioriek sa ani len neblíži k tomu aby bol namyslený z nejakeho dôvodu alebo si o sebe myslel že je basketbalová hviezda. Všetky baby sú skromné a rozhodne sa netvária ako hviezdy,takže pokial ich nepoznáte osobne nemali by ste písať také sprostosti :D

Re: juniorky

(avada kedabra, 9. 4. 2014 21:16)

Dobrý deň pán basketbalmánia. Nepoznáte náš tím. Kolko zápasov sme odohrali zle? veľmi vela. A snažíme sa ich počet znižovať. Pre vašu informáciu.. tomu niekomu kto sa našiel aby nám povedal že sme hrali zle sa hovorí TRÉNER,ktorý nám to dal jasne pocítiť. A tiež pár osob ktoré sa volajú rodičia a ludia ktorý sa fanúšikmi len nenazývajú ale naozaj nimi sú. Touto sezónou sme ich sklamali a v buducom čase sa budume pokúšať či už treningovo alebo individuálne o nápravu. Neviete koľko dievčat máva individuálne treningy a koľko z nás sa snaží tak vás láskavo žiadam aby ste si odpustili tieto neadekvátne pripomienky. Nás tiež neteší ako sme hrali túto sezónu. Nikoho neponižujete? 'Ste bez objektivity, tvárite sa ako hviezdy, chýba vám skromnosť'. Prepáčte ale to ako zle sme hrali si dokážeme uvedomiť aj bez týchto komentárov.
Neurážam vás nenadávam vám. Vy píšete že vás tu napádame a že ako vieme? Vy neviete polku vecí o ktorých tu vypisujete ako najvačší odborník zemegule. Vy sa zamyslite. Vo vašich riadkov trocha pravdy je a to vtom že sme túto sezonu pokašlali.

foto

(ada simeonova, 9. 4. 2014 5:55)

Pan Pjontek, videla som ze ste v sobotu fotil, kde si mozem pozriet fotografie zo zapasu? Popripade sa prosim spojte so S. Sustom a dajte ich na stranku, nech sa potesime kolektivne. Dakujem

Pohľad z vonku

(BB, 7. 4. 2014 19:47)

Trnaváci robia po organizačnej stránke veľmi dobrú prácu s tímom Junioriek. majú vynikajúce podmienky, včas zareagovali na potrebu zmeny trénera. Žiaľ, doplácajú na absenciu "základov". To čo dievčatá nedostali od začiatku, v dobe, keď na to bol čas, dnes žiadny tréner nedobehne. Dôležité je, že chcú na sebe pracovať a miesto pre tento tím, s menšími posilami, vidím na rok v ASWBL. Prajem veľa úspechov :-) PS k F6: p. Simeonov má dobrý postreh ...

juniorky

(basketbalmánia, 6. 4. 2014 14:15)

Výsledok CBK Košice - BK AŠK Slávia Trnava je zlý. Juniorky skončili posledné. Mal som možnosť pozrieť si obidva zápasy. Neviem, čo celý rok trénovali. Stredná rozohrávačka ani nebola a keď veľké množstvo stratených lôpt, krídelníčky strelecká katastrofa a podkošové hráčky tiež okrem Krajčovičovej, ktorá bola svetlou výnimkou. Neviem, prečo je prvou striedajúcou hráčkou skoro vždy Fodorová, ktorá síce nie vždy dobre hrá ale je najväčšou bojovníčkou v družstve. Nehnevajte sa na mňa ale na trénera takých kvalít, by hra mala byť oveľa lepšia. Je vidieť, že nemajú dobrú kondíciu, lebo veľa zápasov prehrávajú v koncovke. Škoda, že z tejto katogórie dievčať nie je ani jediná, ktorá by sa prebojovala niekde výššie a hrávala ďalej v nejakom extraligovom družstve. Možno na rok to bude lepšie ale to sa musí zmeniť celkový systém v tréningu ale aj na zápasoch. Ale poctivou prácou sa všetko dá. Budem Vám držať palce ale zasa opakujem trošku viacej skromností.

Re: juniorky

(Ján Jobb, 6. 4. 2014 15:24)

Záverečný turnaj Majstrovstiev Slovenska v každej kategórii vždy býva súhrou priaznivých resp. nepriaznivých okolností. Jednou z nepriaznivých okolností bolo zranenie kvalitnej strednej rozohrávačky, ktorá na záverečnom turnaji nemohla hrať. Pri takomto úzkom kádri je to citeľná strata. V plnej sile mohlo toto družstvo kľudne skončiť na tomto turnaji do tretieho miesta. Nesúhlasím s tým, že z tejto kategórie dievčat nie je ani jediná, ktorá by sa prebojovala vyššie. Jedna už teraz je Petržalke, ďalšie 2-3 hráčky, ak budú naďalej na sebe pracovať a budú sa im vyhýbať zranenia môžu skončiť v extraligových družstvách. To, že prehrávali zápasy v koncovke nemusí byť v tom, že nemajú kondíciu. Práve naopak, v kondícii sa v túto sezónu dosť výrazne zlepšili a to aj vďaka špeciálnym tréningom kondičného trénera. Problémom tohto družstva bol úzky káder kvalitných hráčok v porovnaní s kádrami súperov. Takýto turnaj nemôžeme odohrať so 6-7 hráčkami. Na druhej strane je dobré, že sa každý rok aspoň jedno naše družstvo zúčastňuje takýchto turnajov. Len takýmto spôsobom môžu naše dievčatá v každej kategórii napredovať v basketbale ďalej.

Re: juniorky

(Slavia Trnava, 7. 4. 2014 12:51)

Myslím si že nie je moc veľke hrdinstvo ak niekto takto komentuje tím a nepozná ho...a ešte kto mu sa nepodpíše keď už mate také silne reči mohli by ste sa nám predstaviť.A taktiež si myslím že je to tímoví šport a nemalo by sa hodnotiť každú hračku zvlášť lebo nie každí deň sa môže dariť a napokon akú máju mať dievčatá motiváciu keď niekto o nich povie že nemajú šancu sa dostať vyššie každý na to ma len treba zabojovať a nechápem načo sa takéto veci riešia kedže sú mlade a robia to hlavne z lásky a spoločnému času ktorý trávia spolu no bohužiaľ je veľa takých mudrlantov ktorý nikdy nešportovali a idú tu urážať a hodnotiť a nvm ako im držíte palce keď ich takto ponižujete:) ďakujem a nepodpíšem sa ani ja

Re: Re: juniorky

(Ján Jobb, 7. 4. 2014 13:40)

V prvom rade tieto dievčatá spolu s trénermi a taktiež aj baby a tréneri v ostatných našich družstvách si zaslúžia poďakovanie a pochvalu za vzornú reprezentáciu klubu, mesta a v neposlednom rade aj seba za vcelku úspešnú síce ešte neskončenú končiacu sezónu.
Len tak ďalej a bude to v rámci našich možností OK !

mladsie mini

(ada simeonova, 7. 4. 2014 7:08)

V sobotu som sa zucastnila zapasu mladsie mini Trnava - Nitra. Musim povedat ze Nitra mi vzdy bola aj bude srdcu blizka a o to viac som sa na tento zapas tesila. V prvom rade pekna navstevnost na zapase zo strany rodicov aj fanusikov oboch druzstiev, je vidiet ze deti maju vo Vas velku oporu a to je aj do buducna len dobre. Pekne akcie na oboch stranach, co vsetko dokazete s loptou a staci mat len hlavku hore a navzajom sa vidiet a potom uz len preniest na palubovku to naucene z treningu a pocuvat pocas zapasu pokyny trenerov. Napredujete od zapasu k zapasu a z toho mam velku radost. Taktiez pochvala pre panov rozhodcov Jancara a Mihalika. Drzim palce aj nadalej.

juniorkam

(ada simeonova, 7. 4. 2014 6:55)

Ahojte dievcence, mate za sebou koniec sezony a musim povedat ze ste ju zvladli v ramci moznosti. Postretli Vas zranenia, ochorenia, napriek tomu ste odohrali kazdy zapas so snahou o co najlepsi vysledok pri takom uzkom kadri.Zelam Vam do novej sezony, aby Vas obchadzali zranenia, aby Vam vydrzala chut a nadsenie pre basketbal. Na zaver podakovanie trenerom za celu sezonu ze ste sa nasim dievcatam venovali, ze ste to velakrat nemali lahke a napriek tomu ste pri nich vzdy stali. Tesim sa na novu sezonu a strasne Vam budem drzat palce.

juniorky

(basketbalmánia, 6. 4. 2014 19:22)

Beriem, že stredná rozohrávačka bola zranená, ale koľký krát už. Ak sa jej koleno nedá operačne do poriadku jej výkony nebudú na sto percent. Ja dúfam, že keď sa dá do poriadku, bude jej kvalita ešte väčšia. Pokiaľ viem jedná išla do Petržalky, kde sa oveľa lepšie cíti. A chodím sa pozerať už veľa rokov na basketbal ale neviem, ktorá bude hrať extraligu. Šikovné a talentované tam už hrajú v 16-17 rokoch.Možno Kučerková preslávi trnavský basketbal, to je talent. Ale bodaj by ich bolo viacej. Dobrá práca je s mladými - hlavne tréner Loj, tam je vidieť poctivá práca, dúfam, že to bude liaheň šikovných detí. Len ich treba podporovať a poskytovať im tiež priestor na turnaje. Bol by som rád, keby v extralige boli vaše hráčky,ale moc tomu neverím. To by museli na sebe inak pracovať a individuálne, nielen sa chváliť, že hrajú basketbal. To im chýba individuálna práca a chcieť sa samostatne zlepšovať. Ale to by bolo dlhé písanie. Uvidíme, čo bude ďalej ja vám držím hrozne moc palce a čo najmenej zranení a tej strednej skoré uzdravenie a veľa športových úspechov.

ml. yacky piestany : trnnava

(komentar, 25. 3. 2014 15:33)

to je ta 8micka !!!

Re: ml. yacky piestany : trnnava

(Ján Jobb, 27. 3. 2014 13:04)

Dievčatá sa musia naučiť hrať aj bez nej. Víťazstvá nie sú v tomto veku až tak dôležité. Treba len stále hrať a hrať; úspechy sa časom dostavia. Basketbal je aj o kolektíve. Ten kolektív v tomto družstve je, len to treba všetko naďalej rozvíjať. V tomto družstve sa učia všetci - hráčky, trénerky, rodičia. Treba len trpezlivosť; toto družstvo sa bude naďalej rozvíjať. Dve tesné prehry v Piešťanoch nič neriešia. Zažil som s veľkou časťou tohto kolektívu pred rokom záverečný finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska v Infinity Aréne v Košiciach - musím konštatovať, že v tomto družstve je veľký potenciál, aby to v budúcnosti spoločne dotiahli čo najďalej.

basketbalový víkend 22.-23.3.2014

(Robo Simeonov, 24. 3. 2014 16:42)

Dobrý deň, máme za sebou ďalší víkend plný basketbalu v podaní aj Trnavských hráčok. Bol som na stretnutiach junioriek, ktoré sa pripravujú na vrchol sezóny- majstrovstvá SR v dňoch 4. až 6. apríla, kde sa stretnú v úvodnom zápase s našim posledným súperom- MBK A. Dubčeka. Od výsledku tohto zápasu na MSR sa bude odvíjať ich celkové umiestnenie v tejto sezóne. V posledných zápasoch základnej časti sme odohrali s týmto súperom zaujímavé zápasy, bude naozaj záležať na maličkostiach a náš vzájomný súboj na MSR bude taká malá lotéria. Pri tejto príležitosti chcem poďakovať aj divákom, ktorí prišli v sobotu a v nedeľu na dievčenský- juniorský basketbal do Trnavy, bolo ich dosť a vytvorili peknú basketbalovú atmosféru.
Naše mladšie kategórie- mladšie žiačky a mladšie mini odohrali zápasy vonku- prvé v Piešťanoch, kde tesne oba zápasy prehrali a druhé v Starej Turej, ktoré tiež prehrali, ale dôležité je, že napredujú, odohrali v tejto sezóne už 35 zápasov a hra je čoraz lepšia.
V dňoch 18.a 19.apríla organizujeme Veľkonočný basketbalový turnaj pre staršie žiačky a juniorky, kde sa okrem našich dievčat predstavia aj dievčatá zo Slovinska- Novo Mesto- z partnerského mesta Trnavy a ďalšie zo slovenských klubov.
Takže len toľko, držme si palce, nech ten trnavský dievčenský basketbal rastie a nech úspešne zvládneme záver tejto sezóny ..:-)

olympiáda

(olympionik, 9. 3. 2014 18:11)

Dobrý deň, prosím vás ja by som sa chcel opýtať takú jednu otázku. Vaše hračky sú veľmi talentované dievcata a podľa mňa by to mohli dosiahnuť na olympiádu v Rio de Janeiro, je to podľa vás možné? Ja by som tam poslal Juniorky asi aj ženy a tu 8mičku a 21ku o ktorých sa tu stále rozpráva :-)

Re: olympiáda

(adidas, 9. 3. 2014 18:15)

Si ty normálny?! Veď to by museli z celej SR povyberat hráčky, a ženy tam nemôžu ísť nakoľko je to olympiáda mládeže

Re: olympiáda

(Ján Jobb, 9. 3. 2014 18:45)

Všetko je možné. Ale problém je inde. A to, že ženský slovenský basketbal a nielen basketbal, ale ani jedno slovenské reprezentačné družstvo vo všetkých kolektívnych športoch sa na olympiádu v Riu nedostane. Skúste hádať prečo.
Pred cca piatimi rokmi sme mali na Majstrovstvách Európy v basketbale žien 2 naše odchovaňkyne, ktoré tak isto začíňali ako tá 8mička a 21tka...V širšom kádri na Majstrovstvá sveta 17-ročných dievčat v basketbale, ktoré budú koncom júna v Bratislave máme z nášho družstva Aďku Šustovú. Takže všetko je možné, ale to by muselo Slovensko v kolektívnych športoch na tej olympiáde byť...

Re: Re: olympiáda

(adidas, 9. 3. 2014 19:17)

A tá 8micka sa volá Saška, a tá 21tka sa ako volá?

Re: Re: Re: olympiáda

(ja, 14. 3. 2014 14:42)

21tka je Simonka Slivová


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »