Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: -*

(df, 24. 6. 2014 14:11)

preco hrala za MY?

Re: Re: Re: -*

(Ján Jobb, 25. 6. 2014 11:19)

Bolo to na športový prospech samotnej hráčky. Ak sa chce ďalej basketbalovo posúvať bolo to treba takto zrealizovať. Ladislav Štajger je skúsený basketbalový tréner, v minulosti trénoval o.i. aj ženskú slovenskú reprezentáciu. Svoje zohralo aj to, že Saškin otec sa s pánom Štajgerom dlhé roky osobne poznajú. Teraz je na Myjave, možno o dva roky bude musieť byť ešte v lepšom družstve, ak to chce dotiahnuť basketbalovo čo najďalej. Taký je basketbalový resp. športový život. Aj v minulosti sme tu mali také hráčky, ktoré svojou výkonnosťou prerástli trnavské, neskôr slovenské družstvá a skončili v zahraničí, resp. stali sa súčasťou slovenskej repreznetácie.

turnaj

(miniturnaj, 15. 6. 2014 8:31)

Na turnaji sa ukázala veľmi dobrá a poctivá práca trénerskej dvojice Loj a Martinická. Dievčatá sa vedia pohybovať po ihrisku, ukázali veľa z basketbalového umenia vzhľadom na svoj vek a keď budú takto pokračovať tak naozaj nám rastie dobrá basketbalová budúcnosť. Ďalej chcem pochváliť nielen trénerský prístup p- Loja ale aj to ako finančnými prostriedkami pomáha celému klubu. Za to všetko mu treba veľmi pekne poďakovať. Je vidieť,že táto trénerská dvojica to robí s láskou a veľkým basketbalovým srdcom. Vďaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: turnaj

(Ján Jobb, 15. 6. 2014 9:55)

Do trénerskeho tímu treba započítať aj Ľuba Pavloviča, ktorý má na starosti kondičnú prípravu. Bez tejto dôležitej zložky športovej prípravy by dievčatá neboli tam kde sú. Na Paľovi Lojovi sa prejavujú manažérske schopnosti z jeho zamestnania. Keď sa v roku 2013 vstupovalo do súťaže vytvoril si okolo seba svoj tím (Loj, Jobb, Martinická, Pavlovič), ktorému veril, lebo tých ľudí veľmi dobre poznal. Každý z tohto tímu mal svoje úlohy, ktoré vychádzali z toho, že tí dotyční to už predtým niekde podobne robili. Keď to v krátkosti zhrniem tak kompetencie toho tímu boli nasledovné: Loj - celkové manažovanie tímu, družstva + tréner + zabezpečovanie financií; Jobb - zabezpečovanie zápasov, turnajov, kontaktov + zabezpečovanie financií; Martinická - trénerka + zastupovanie p. Loja v jeho neprítomnosti; Pavlovič - kondičná príprava + zastupovanie trénerov. Toto je len začiatok cesty, na ktorú sa tento tím spolu s dievčaťami a rodičmi vydal. Už teraz máme pred sebou ďalšie plány a vízie bez ktorých by sme sa ďalej nepohli. V neposlednom rade treba poďakovať hráčkam a hlavne rodičom za nesmiernu obetavosť pri tomto projekte. Stojí vás to všetkých veľa času, odriekania, straty víkendov. Ale na druhej strane vaše dcéry športujú, nefľákajú sa, máte nové dobrodružstvá, priateľstvá, zážitky. Nasledujúca sezóna bude pre nás všetkých ešte náročnejšia, lebo budeme hrať každý víkend. Keď sa chceme posunúť ďalej, musíme to tak spraviť. V júli si všetci trochu oddýchneme od basketbalu a začiatkom augusta sa všetci spoločne pustíme do ďalšej práce.

Môj pohľad

(Ján Jobb, 14. 6. 2014 20:00)

Dnešný miniturnaj mladších mini ukázal, že cesta ktorú sme pred rokom nastúpili je správna. Tréner Pavol Loj pred rokom ešte nechcel ísť do súťaže v sezóne 2013/2014. Po vzájomnej konzultácii sa nakoniec dal prehovoriť. A dnes sa ukázalo, že sme spravili spávny krok. V konfrontácii s rovesníčkami Serede a Piešťan naše dievčatá dnes jednoznačne ukázali, že už sú od nich minimálne o krok vpredu. A to hlavne vďaka tomu, že v sezóne 2013/2014 odohrali presne podľa trénerovho plánu 50 súťažných a priateľských zápasov, čo je na takýto vek veľmi slušná porcia. Všetci pevne veríme, že to naše baby úspešne zúročia už v nasledujúcej sezóne.
Na záver by som chcel za dnešný príjemný zážitok poďakovať všetkým naším hráčkam, trénerom, rodičom a za kolektív mladších mini hlavne Aďke a juniorkám za bezproblémový priebeh tohto miniturnaja.

Viki a Klára na MSR žiačok v Seredi

(Sedláček Sereď, 20. 5. 2014 12:56)

Skvele Trnavske hráčky Viki Dzuriakova a Klara Paulechova, reprezentovali Seredske družstvo žiačok na MSR v Seredi, obidve podali vynikajuci výkon a po troch vitazstvach Serede (ked porazili aj bronzovu BB) obsadili nakoniec 4. miesto. Ak sa nemýlim tak si obidve svojim vykonom vybojovali miesto v sirsej reprezentácii U2000.
Dakujeme dievčatá.

Re: Viki a Klára na MSR žiačok v Seredi

(Ján Jobb, 20. 5. 2014 15:14)

Sereďankám aj našim Viki a Klárke srdečne blahoželáme k výborným výkonom a super umiestneniu na MSR. Pre ostatné naše dievčatá nech aj takéto čiastkové úspechy sú dobrou motiváciou do ďalších basketbalových tréningov a zápasov. Na tomto príklade je vidieť, že keď sa chce, tak sa dá v basketbale niečo dosiahnuť v každom družstve. Už keď nie ako v kolektívnych výsledkoch, tak aspoň v individuálnych. Super dievčatá !

Re: Viki a Klára na MSR žiačok v Seredi

(ada simeonova, 21. 5. 2014 8:48)

Kockam gratulujem

Mladšie MINI - mladšie žiačky 8.5.2014

(chosepp, 8. 5. 2014 12:09)

Fotky z prípravaku medzi MINI a ziackami. Aj ked výsledok nie je podstatný tak pre zaujímavosť 73:26 po "stvrtinach" 12:4. 9:5. 14:3, 16:4, 10:8, 12:2.

https://plus.google.com/u/0/photos/109695037100657806805/albums/6010989262016998113

Poďakuvoanie

(Juraj Mihálik, 3. 5. 2014 14:33)

Ďakujem za sezónu BK AŠK SLávia Trnava, teším sa na spoluprácu s Vami aj na budúci rok. ďakujem :D

NMnN - TT foto

(chosepp, 13. 4. 2014 7:56)

Fotky zo včerajšieho zápasu Mladších MINI.
https://plus.google.com/u/0/photos/109695037100657806805/albums/6001648219452631697

Re: NMnN - TT foto

(ada simeonova, 14. 4. 2014 8:14)

Zdravim pan Pjontek, dakujem za odkaz, popozerala som, su to zlaticka.

Veľkonočný turnaj

(Robo Simeonov, 11. 4. 2014 18:16)

Veľkonočný turnaj sa uskutoční v termíne 18. a 19. apríla 2014 v dvoch kategóriách- staršie žiačky a juniorky.
Program zápasov: piatok- 18.4. od 10.30 juniorky Slávia Trnava- BKM Junior UKF Nitra, od 13.00 staršie žiačky Slávia Trnava- ŽKK KRKA Novo mesto, od 15.00 juniorky Slávia Trnava- ŽKK KRKA Novo mesto. Sobotný program 19.4. - od 10.30 Staršie žiačky Slávia Trnava- BK ŠKP 08 Banská Bystrica, od 13.00 BKM Junior UKF Nitra- ŽKK KRKA Novo mesto a od 15.00 staršie žiačky ŽKK KRKA Novo Mesto- BK ŠKP 08 Banská Bystrica.
Máme tu po dlhšej dobe aj zahraničné družstvá - zo Slovinska, tak príďte pozrieť na zápasy a aj povzbudiť všetky basketbalistky, budeme radi....:-)

pre basketbalmania

(fanusik, 11. 4. 2014 9:15)

toto ste napísal...Vidíte akí ste bez objektivity. Koľko zápasov dievčatá naozaj odohrali zle, ale nenašiel sa nikto z vás, ktorí by to tu napísal. Veď to nie je nič zlé a stále tu iba vychvalovať ich výkony im tiež nepomáha k napredovaniu....
tak ze este raz, precitajte si clanky k zapasom aby ste si nemyslel ze len vy viete ze netreba dievcata iba chvalit.

Re: pre basketbalmania

(nezávislý pohľad, 11. 4. 2014 13:56)

"basketbalmánia" myslel/a pravdepodobne na komentáre na tomto diskusnom fóre a nie na články. Na tom predsa nič nie je, keď napíše, ako to vidí a cíti on/ona. Ak by mu bol osud trnavského basketbalu ľahostajní, asi by nenapísal nič.
Želám všetkým dievčatám - nielen trnavským, aby mali radosť z hry a nech sa im vyhýbajú zranenia.

PS: a nejaké info o plánovam turnaji môže byť? Možno by sme aj prišli mrknúť na baby.

prosba na maminky

(ada simeonova, 10. 4. 2014 15:13)

Ahojte maminky, ako ste sa uz docitali, tak cez velku noc mozeme spolu stravit 2 prijemne dni v hale na velkonocnom turnaji / samozrejme uvitame aj tatinov a deturence a fanusikov /. Potrebujem od Vas pomoc, kto ma pozna lepsie tak vie ze peceniu moc nedam, tak Vas chcem touto cestou poprosit o napecenie par kolacikov / slane - sladke / Ku kave nam vsetkym pridu vhod. O ostatne je postarane. Vladka Fodorova po spolocnej porade som nas prave menovala do pozicie chlebickovych maminiek.Vopred Vam dakujem za pomoc a tesim sa na Vas.

reakcia

(basketbalmánia, 10. 4. 2014 14:22)

Už som si povedal, že nebudem reagovať, lebo ak si tu niekto niečo dovolí kritizovať tak by ste ho vy, rodičia junioriek ukameňovali. Ale to je vaša realita. Vy píšete, že dievčatá to robia zadarmo. To ste ma rozosmial. A čo im chcete za to platiť. Možno až budú hrať extraligu, potom budú za to mať peniaze. Zatiaľ to robia iba pre seba. A rodičia, vy sa neurážajte trošku objektivity. Na Slávii rastú aj iné talenty ako tie Vaše. Posledná reakcia, lebo je to zbytočné. Možno jediný, ktorý to pochopil je p. Jobb je fundovaný a vie, že som nechcel iba kritizovať ale napísať svoj pohľad. Ďakujem p. Jobb, že ste to pochopil a veľa športových úspechov Vám prajem. Je vidieť, že Vám ide o všetky deti na Slávii, vedzte, že sa Vám to vráti. S pozdravom

zaujímavý článok

(Robo Simeonov, 10. 4. 2014 11:14)

http://www.basket.sk/clanok23061-Budovanie_klubovej_historie_a_slovenska_realita.htm?

pre p. basketbalmania

(fanusik, 10. 4. 2014 8:58)

p. basketbalmania, baby to robia zadarmo vo volnom case a bavi ich to tak ak chcete kludne to tu rieste...len si precitajte vsetky clanky k zapasom a zistite ze o kazdom zapase kde hrali zle alebo lepsie alebo dobre alebo vyborne sa pise...prajem pekne citanie a vela zazitkov na baskete v Trnave

juniorky

(basketbalmánia, 8. 4. 2014 18:34)

Nedá mi nereagovať. Presne som vedel, že aj napíšem niečo negatívneho na juniorky, že stupím do osieho hniezda. Čakal som presne takúto reakciu. Lebo na AŠK sú juniorky prioritou. Nikoho som neponižoval, napísal som iba vlastný názor. To sa nesmie. Načo je potom toto diskusné fórum, iba na to, aby sme ich tu chválili a ďakovali im za predvedené výkony a tešili sa, že vyhrali. Vidíte akí ste bez objektivity. Koľko zápasov dievčatá naozaj odohrali zle, ale nenašiel sa nikto z vás, ktorí by to tu napísal. Veď to nie je nič zlé a stále tu iba vychvalovať ich výkony im tiež nepomáha k napredovaniu. Ja ani na jednej nevidím žiadne fantastické zlepšenie za posledné dva roky. Písal som iba to, že ak to chcú niekam dotiahnuť musia na sebe pracovať. Trénovať aj mimo tréningových hodín a nie len prísť na zápas a tváriť sa ako hviezdy. Lebo skromnosť vždy robila zo športovca ešte väčšieho. A to, že je to bez podpisu sa ani nečudujte, nepodpísal som sa a už ma tu napádate, že som nikdy nešportoval a mudrujem. Ako to viete? Zamyslite sa nad tým, či v mojich riadkoch nie je aj trochu pravdy. Ale i tak vám prajem veľa športových úspechov.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »