Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Gratulácia

(Ján Jobb, 1. 10. 2014 20:06)

My sme s Paľom v robote pripravili na tie poháre 2 skrine. Zatiaľ to bude stačiť, potom dáme ďalšie.

mladsie mini + 1 liga zeny

(ada simeonova, 22. 9. 2014 7:00)

Uplynuly vikend mozno povazovat okrem toho ze bolo krasne pocasie aj uspesny pre nas klub. Srdecna gratulacia pre mladsie mini k 1 miestu na turnaji v Piestanoch / babuliatka nase najmensie, len tak dalej/ A z coho sa ja osobne tesim je 2 miesto na turnaji / 1 ligy zien/ v Nitre. Dievcence, len my co sme k Vam nablizsie vieme ze to nemate najlahsie ale aj v takom malom mnozstve bojujete a nevzdavate sa. S panom trenerom a pani trenerkou napredujete a to je dolezite. Velmi Vam drzim palce.

mladšie mini

(Ján Jobb, 21. 9. 2014 14:20)

Gratuľujem mladším mini za dnešné 1. miesto v kvalitne obsadenom víkendovom turnaji v Piešťanoch. V konfrontácii piatich družstiev (Trnava, Piešťany, Nitra, Sereď, Petržalka) je to prvý veľký úspech tejto kategórie. Pochvaľa patrí celému nášmu tímu (tréneri, rodičia, hráčky) za čas a prostriedky, ktoré k tomuto projektu prinášate. Sme na začiatku cesty, chce to ešte veľa trpezlivosti a pevných nervov nás všetkých čo sme to v tom zaiteresovaný.

starsie mini a ziacky

(ada simeonova, 16. 9. 2014 6:10)

Srdecne gratulujem ziackam k druhemu miestu na jarmocnom Trnava cape a nasim starsim mini k tretiemu miestu na turnaji v Novom Meste nad Vahom. Velka gratulacia patri samozrejme aj trenerom. Robite nam fanusikom radost.

Re: starsie mini a ziacky

(Ján Jobb, 21. 9. 2014 14:03)

Obidva výsledky sú skvelé. Zvlášť treba oceniť tretie miesto starších mini, lebo zvíťaziť v priamom súboji o tretie miesto s CBK Košice nad Dirgovcami (otec, dcéra, vnučka) 37:30 v tejto kategórii nie je každodenný výsledok. S týmto súperom budú hrať v budúcnosti naše baby častejšie tak je dobré z hľadiska psychiky, že ho už raz a zrovna teraz porazili.

hrackam

(ada simeonova, 2. 9. 2014 6:04)

Dnes sa Vam asi moc vstavat nechce, ani pocasie Vam nepraje, napriek tomu zelam vsetkym nasim hrackam, uspesny novy skolsky rok 2014/2015.

Septembrové turnaje

(Ján Jobb, 1. 9. 2014 19:09)

Po náročnej kondičnej príprave si naše družstvá konečne zahrajú v septembri basketbal na kvalitne obsadených turnajoch. O naše družstvá je záujem, o čom svedčí fakt, že dosť často dostávame ponuky na účasť našich družstiev na turnajoch. Začínajú juniorky v dňoch 05.- 07.09. na kvalitne obsadenom turnaji v českom Trutnove. Bude to veľmi dobrá konfrontácia našich juniorek s kvalitnými českými družstvami. Kedže nie často sa stretávame s českým basketbalom využili sme príležitosť si v Trutnove zahrať. Staršie mini si zahrajú 13.-14.9. na kvalitne obsadenom turnaji v Novom Meste nad Váhom s účastníkmi fináloveho turnaja Majstrovstiev Slovenska (Nové Mesto 1.miesto, CBK Košice 3.miesto, Žilina 5.miesto). Zvlášť priemerová konfrontácia našich starších mini s CBK Košice bude viac ako zaujímavá. Všetci dobre vieme, že košické družstvá v každej kategórii sú úplne iný level ako zbytok Slovenska. Pravdepodobne sa tam stretneme s našim starým známym Mirom Dirgom. V tom istom termíne v rámci tradičného jarmočného "Trnava capu" si zahrajú naše žiačky na tomto turnaji (družstvá ešte upresníme) u nás v hale. Ďalej si mladšie mini pravdepodobne 20.-21.09. zahrajú na turnaji v Piešťanoch a staršie mini 27.-28.09. na turnaji v Nitre. Toto sú všetko zatiaľ predbežné informácie, ktoré sa môžu ešte meniť.

Dobrá Voda naštartovala sezónu 2014/2015

(Ján Jobb, 16. 8. 2014 16:08)

Dnes sa väčšina našich družstiev vrátila z nášho už tradičného týždenného kondičného sústredenia na Dobrej Vode. Týmto sústredením vlastne rozbiehame našu novú basketbalovú sezónu. Sústredenie splnilo svoj účel po každej stránke. Tréneri (Paľo, Vierka, Ľubo, Janka, Zuzka, Božka) boli perfektne pripravení, všetky trénigované jednotky, ktoré mali nachystané aj poctivo so svojimi hráčkami odtrénovali. Išlo sa podľa programu, ktorý sa do bodky aj naplnil. Spestrením boli napínavé večerné basketbalové súboje medzi trénermi a jednotlivými družstvami. Vrchol bol perfektne do posledného detailu pripravený týždenný plán hľadania templárskeho pokladu, ktorý bol pripravený pre minibasketalistky. Vďaka Ti Paľko ! Bolo to perfektné, bolo to super ! A hlavne bolo to niečo nové. Bolo vidieť, že jednotlivé hráčky na sústredení bez ohľadu na vek úzko spolupracovali (hlavne po večeri...), načo doplatili niektorí tréneri. Dievčatá sa tak opäť zblížili, lepšie sa spoznali. Takéto sústredenie okrem naberania kondičky slúži aj na takéto účely. Popri drine treba aj zábavu. A tej bolo tiež viac ako dosť. Všetko sa to ukončilo tradičnou piatkovou opekačkou už spolu s rodičmi, ktorým tiež ďakujeme za spoluprácu pri zabezpečovaní tohto sústredenia. V rámci opekačky bol za veľkých ovácií všetkých prítomných nájdený templársky poklad. Všetci zúčastnení pevne veríme, že o rok sa takto stretneme znova. Etše raz sa opakujem, bolo to super !
P.S. V neposlednom rade treba treba poďakovať Robkovi za včasnú ročnú rezerváciu takéhoto zariadenia.

prazdniny

(ada simeonova, 30. 6. 2014 5:49)

Zelam vsetkym dievcatam, rodicom a fanusikom krasne prazdniny, plne slniecka, oddychu a zazitkov.

-*

(anonym, 16. 6. 2014 15:37)

mylim sa, alebo ta hracka v poprade ktora hrala za myjavu (ciuttiovva) bola z TT ? vyhrala all stars a a najlepsiu strelkynu

Re: -*

(Ján Jobb, 18. 6. 2014 13:21)

Áno Saška Ciuttiová je naša hráčka, ktorá bola na jar na hosťovani na Myjave. Aj minulý rok, keď sme boli Slávia Trnava na záverečnom turnaji Majstrovstiev Slovenska v Košiciach s touto vekovou kategóriou v Infiniti aréne tiež bola Saška v "All stars". Vtedy bola ešte v "B-čku", teraz už bola v "Áčku". Okrem toho sa teraz stala najlepšou strelkyňou záverečného turnaja, čo je vynikajúci výsledok, keď si predstavíme aké kvalitné boli ostatné hráčky hlavne z východu. Za tento fantastický úspech Saške blahoželám. Ja to veľké zadosťučinnenie hlavne pre ňu a obidvoch rodičov, ktorých to stálo a stále stojí veľa síl a sebazaprenia. Saška je hráčka, na ktorej stále bolo vidno, že chce niečo dokázať a pomaly sa to začíňa prejavovať. To že prakticky stále hrávala a trénerovala so staršími jej veľmi pomohlo aj keď zo začiatku to tam mala ťažké. Vydržala a výsledky sa začíňajú dostavovať. Keď to takto pôjde ďalej, vydrží jej zdravie a odhodlanie, tak to ešte v basketbale dotiahne ďaleko.
Držím Ti Saška palce !

Re: Re: -*

(df, 24. 6. 2014 14:11)

preco hrala za MY?

Re: Re: Re: -*

(Ján Jobb, 25. 6. 2014 11:19)

Bolo to na športový prospech samotnej hráčky. Ak sa chce ďalej basketbalovo posúvať bolo to treba takto zrealizovať. Ladislav Štajger je skúsený basketbalový tréner, v minulosti trénoval o.i. aj ženskú slovenskú reprezentáciu. Svoje zohralo aj to, že Saškin otec sa s pánom Štajgerom dlhé roky osobne poznajú. Teraz je na Myjave, možno o dva roky bude musieť byť ešte v lepšom družstve, ak to chce dotiahnuť basketbalovo čo najďalej. Taký je basketbalový resp. športový život. Aj v minulosti sme tu mali také hráčky, ktoré svojou výkonnosťou prerástli trnavské, neskôr slovenské družstvá a skončili v zahraničí, resp. stali sa súčasťou slovenskej repreznetácie.

turnaj

(miniturnaj, 15. 6. 2014 8:31)

Na turnaji sa ukázala veľmi dobrá a poctivá práca trénerskej dvojice Loj a Martinická. Dievčatá sa vedia pohybovať po ihrisku, ukázali veľa z basketbalového umenia vzhľadom na svoj vek a keď budú takto pokračovať tak naozaj nám rastie dobrá basketbalová budúcnosť. Ďalej chcem pochváliť nielen trénerský prístup p- Loja ale aj to ako finančnými prostriedkami pomáha celému klubu. Za to všetko mu treba veľmi pekne poďakovať. Je vidieť,že táto trénerská dvojica to robí s láskou a veľkým basketbalovým srdcom. Vďaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: turnaj

(Ján Jobb, 15. 6. 2014 9:55)

Do trénerskeho tímu treba započítať aj Ľuba Pavloviča, ktorý má na starosti kondičnú prípravu. Bez tejto dôležitej zložky športovej prípravy by dievčatá neboli tam kde sú. Na Paľovi Lojovi sa prejavujú manažérske schopnosti z jeho zamestnania. Keď sa v roku 2013 vstupovalo do súťaže vytvoril si okolo seba svoj tím (Loj, Jobb, Martinická, Pavlovič), ktorému veril, lebo tých ľudí veľmi dobre poznal. Každý z tohto tímu mal svoje úlohy, ktoré vychádzali z toho, že tí dotyční to už predtým niekde podobne robili. Keď to v krátkosti zhrniem tak kompetencie toho tímu boli nasledovné: Loj - celkové manažovanie tímu, družstva + tréner + zabezpečovanie financií; Jobb - zabezpečovanie zápasov, turnajov, kontaktov + zabezpečovanie financií; Martinická - trénerka + zastupovanie p. Loja v jeho neprítomnosti; Pavlovič - kondičná príprava + zastupovanie trénerov. Toto je len začiatok cesty, na ktorú sa tento tím spolu s dievčaťami a rodičmi vydal. Už teraz máme pred sebou ďalšie plány a vízie bez ktorých by sme sa ďalej nepohli. V neposlednom rade treba poďakovať hráčkam a hlavne rodičom za nesmiernu obetavosť pri tomto projekte. Stojí vás to všetkých veľa času, odriekania, straty víkendov. Ale na druhej strane vaše dcéry športujú, nefľákajú sa, máte nové dobrodružstvá, priateľstvá, zážitky. Nasledujúca sezóna bude pre nás všetkých ešte náročnejšia, lebo budeme hrať každý víkend. Keď sa chceme posunúť ďalej, musíme to tak spraviť. V júli si všetci trochu oddýchneme od basketbalu a začiatkom augusta sa všetci spoločne pustíme do ďalšej práce.

Môj pohľad

(Ján Jobb, 14. 6. 2014 20:00)

Dnešný miniturnaj mladších mini ukázal, že cesta ktorú sme pred rokom nastúpili je správna. Tréner Pavol Loj pred rokom ešte nechcel ísť do súťaže v sezóne 2013/2014. Po vzájomnej konzultácii sa nakoniec dal prehovoriť. A dnes sa ukázalo, že sme spravili spávny krok. V konfrontácii s rovesníčkami Serede a Piešťan naše dievčatá dnes jednoznačne ukázali, že už sú od nich minimálne o krok vpredu. A to hlavne vďaka tomu, že v sezóne 2013/2014 odohrali presne podľa trénerovho plánu 50 súťažných a priateľských zápasov, čo je na takýto vek veľmi slušná porcia. Všetci pevne veríme, že to naše baby úspešne zúročia už v nasledujúcej sezóne.
Na záver by som chcel za dnešný príjemný zážitok poďakovať všetkým naším hráčkam, trénerom, rodičom a za kolektív mladších mini hlavne Aďke a juniorkám za bezproblémový priebeh tohto miniturnaja.

Viki a Klára na MSR žiačok v Seredi

(Sedláček Sereď, 20. 5. 2014 12:56)

Skvele Trnavske hráčky Viki Dzuriakova a Klara Paulechova, reprezentovali Seredske družstvo žiačok na MSR v Seredi, obidve podali vynikajuci výkon a po troch vitazstvach Serede (ked porazili aj bronzovu BB) obsadili nakoniec 4. miesto. Ak sa nemýlim tak si obidve svojim vykonom vybojovali miesto v sirsej reprezentácii U2000.
Dakujeme dievčatá.

Re: Viki a Klára na MSR žiačok v Seredi

(Ján Jobb, 20. 5. 2014 15:14)

Sereďankám aj našim Viki a Klárke srdečne blahoželáme k výborným výkonom a super umiestneniu na MSR. Pre ostatné naše dievčatá nech aj takéto čiastkové úspechy sú dobrou motiváciou do ďalších basketbalových tréningov a zápasov. Na tomto príklade je vidieť, že keď sa chce, tak sa dá v basketbale niečo dosiahnuť v každom družstve. Už keď nie ako v kolektívnych výsledkoch, tak aspoň v individuálnych. Super dievčatá !

Re: Viki a Klára na MSR žiačok v Seredi

(ada simeonova, 21. 5. 2014 8:48)

Kockam gratulujem

Mladšie MINI - mladšie žiačky 8.5.2014

(chosepp, 8. 5. 2014 12:09)

Fotky z prípravaku medzi MINI a ziackami. Aj ked výsledok nie je podstatný tak pre zaujímavosť 73:26 po "stvrtinach" 12:4. 9:5. 14:3, 16:4, 10:8, 12:2.

https://plus.google.com/u/0/photos/109695037100657806805/albums/6010989262016998113


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »