Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: staršie mini v Košiciach

(Ján Jobb, 24. 5. 2015 15:31)

https://www.youtube.com/watch?v=NRPk9rX8o5Q

Re: Re: staršie mini v Košiciach

(Standa, 24. 5. 2015 18:20)

u starších mini sa už môže hrať zónová obrana?

ml.mini Trnava live

(Ján Jobb, 8. 5. 2015 9:12)

http://www.trnava-live.sk/2015/05/08/predstavujeme-mladsie-minibasketbalistky-slavie-trnava-vitaza-ohk-zapad/

ženské družstvo v novej sezóne

(Ján Jobb, 17. 4. 2015 17:31)

Kedže stále počúvam, že naše ženské družstvo v novej sezóne nebude, chcem na margo toho poznamenať len toľko, že nikto ženské družstvo neruší. Ak sa ich nazbiera 11 - 12 budú prihlásené do súťaže za podmienok, ktoré po skončení tejto sezóny spolu dohodneme. Trénerom žien v novej sezóne bude Juraj Lukovič.

prvý súťažný medzinárodný zápas

(Ján Jobb, 8. 11. 2014 14:02)

Prvý súťažný medzinárodný zápas našich mladších mini s Gyorom dopadol veľmi dobre. Naše dievčatá túto konfrontáciu so súperom, ktorý trénuje naša odchovaňkyňa Imbergerová s prehľadom zvládli. Takže aj po tomto zápase sme stále na prvom mieste tabuľky. Len tak ďalej dievčatá ! Gratuľujeme !

Re: prvý súťažný medzinárodný zápas

(Jana, 15. 3. 2015 13:10)

a to máš odkiaľ, že ich trénuje Imbergerová? Netrénuje

Re: Re: prvý súťažný medzinárodný zápas

(Ján Jobb, 15. 3. 2015 13:41)

Pred dvoma týždňami sme tam boli. Je pravda, že to ich družstvo má iného trénera. Imbergerová tomu družstvu robí vedúcu družstva a asistentku trénera.

Trošku nostalgie

(Dea, 14. 3. 2015 23:38)

Zajtra, 15.3.2015 bude ten deň, kedy my, ženy Slávie, odohráme zrejme posledný spoločný ligový zápas v našej milovanej domácej hale, v ktorej sme odohrali za tie roky naozaj veľa zápasov. Zažili sme v nej výhry i prehry, príchody nových priateľov, no i smutné odchody. Za seba môžem povedať, že som hrdá na to, že ma v športe, ktorý mám najradšej, vychovala práve trnavská Slávia a bolo mi cťou hrať po boku mojich spoluhráčok a trénerov -mojej druhej rodiny- celých tých desať rokov. Pevne verím, že zajtra ukončíme naše domáce pôsobenie výhrou a ostatné tri vonkajšie zápasy si ešte poriadne užijeme! :)

Re: Trošku nostalgie

(Ján Jobb, 15. 3. 2015 10:59)

Deuš, v mene nás všetkých tomuto kolektívu žien ďakujem za všetko čo Ste všetky pre náš klub za to desaťročné obdobie urobili. Klobúk dole pred Vami! Zažlli ste krásne aj horšie chvíle, tak ako to už v živote chodí. Jedno Vám, ale určite nikto nikdy nevezme. V histórii BK AŠK Slávia Trnava ste sa stali prvými a zatiaľ jedinými Majsterkami Slovenska. Prajem Vám všetkým do budúcna veľa osobných aj športových úspechov. Každá z Vás má v budúcnosti, ale aj teraz v našom klube dvere otvorené, či už ako hráčka, trénerka, asistentka, poradkyňa, atď.
Ešte raz, ďakujeme za všetko !

15.-17.máj - finálový turnaj MS - mladšie mini

(Ján Jobb, 15. 3. 2015 10:46)

Finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska v kategórii mladších minibasketbalistiek sa uskutoční u nás v Trnave 15.-17. mája. Čaká nás všetkých veľa práce, už teraz musíme začať na tom pracovať. Naposledy sme v Trnave takýto turnaj organizovali v roku 2004, keď mala moja dcéra 12 rokov (aká nostalgia - práve v roku 2004 sa väčšina terajších mladších mini narodila). Vtedy som bol tiež jedným z organizačného výboru. Je to veľká zodpovednosť turnaj takéhoto rangu organizovať, ale na druhej strane, keď to všetko dobre dopadne ten pocit je neopakovateľný. Bude to veľká propagácia nášho klubu. Na turnaji nebudú chýbať ľudia z vedenia mesta, vedenia AŠK Slávia, športového gymnázia, zástupcovia sponzorov, zástupcovia SBA, novinári, atď. Bude to prehliadka najlepších družstiev v tejto kategórií na Slovensku. Budeme potrebovať do organizácie tohto podujatia zapojiť každého z Vás, každého rodiča, toto nemôžu robiť dvaja – traja ľudia. Takže máme sa všetci načo tešiť !

Zápas roka

(Pavol LOJ, 6. 12. 2014 19:24)

Čaute,
výnimočne píšem komentár s veľmi zmiešanými pocitmi.Prehrali sme s Piešťanmi o jeden kôš v zápase roka o prvé miesto v súťaži ml. mini. Gratulujem trénerovi Dobrovi Luptákovi z Piešťan. Prehrala nás hlavne bývalá hráčka Žiliny- Nina , ktorá nám uštedrila už štyri prehry v drese Žiliny v minulej sezóne. Tým vyjadrujem aj uznanie žilinskému trénerovi Ľudovi Koštialovi. Bohužiaľ naše baby z nej majú IKONU BOJAZLIVOSTI ešte do dnes. Bez Niny by sme dali Piešťanom klasický darček v podobe 4O bodovej prehry.
Druhým aspektom prehry bola neprítomnosť dvoch hráčok a tým strata možnosti striedania. Na súpiske máme len 12 hráčok, ostatné sú úmyselne na súpiske str. mini, aby sme mohli hrať paralelne dve súťaže. To som urobil pre šesť aktívnych dievčat r. 2003, aby nestáli celú sezónu. Táto taktika a investícia do času sa nám raz vráti...
Už pred zápasom som mal zlú predtuchu, keď som videl ako málo našich fanúšikov prišlo na zápas pozrieť! Keď som trénoval deti na Atómovej, povinne museli prísť min. 3 z rodiny( rodičia, súrodenci, babky). Bolo tam fanúšikov na celý balkón a urobili super atmosféru! Momentálne príde jeden z rodiny a celý sa trasie kedy bude koniec, aby mohol ísť domov , ak náhodou počas zápasu nenakupuje.Treba si uvedomiť , že vaše deti sú na basket maximálne namotané a treba ich v tom podporovať. Z Piešťan tam bolo 30 fanúšikov a pripadal som si , že hráme v Piešťanoch.!!!!!! Sme SLÁVIA a s tým treba Vážený rodičia žiť!!! Prvý krát zatrúbil fanúšik Piešťan na trúbu a naše baby boli laknuté !! Možno by pomohlo keby 50 našich fanúšikov proti tomu napr. bubnovalo. No bohužiaľ našich 8 fanúšikov-rodičov na lavičkách a dvaja na balkóne domácu atmosféru nevytvorilo. Spravili sme vážený rodičia všetko čo sme mohli?
Ďalší problém bol, že zápas pískal Jaro Minda sám.Jeho kolega sa na zápas nedostavil a sám rozhodca v takomto zápase o prvé miesto je dopredu pokazená akcia. Samozrejme ,že Piešťanky si pri každom kontakte najskôr pomohli faulom, až potom začali normálne brániť. Na druhej strane ma teší ,že na MR budú mať do polčasu tri vyfaulované hráčky!!! Samozrejme budem kontaktovať vedenie OHK západ - ako môžu ma zápas o prvé miesto poslať takého nezodpovedného rozhodcu.
Druhý zápas-priateľský sme vyhrali vyšším rozdielom. Bohužiaľ už nešlo o nič. Naše dievčatá musia byť už z domu (od rodičov) nabudené kedy a prečo majú naplno zabrať. Tréneri nemajú šancu to stíhať a ešte polovica príde na zápas neskoro !!! Nehovorím o tom,že skoro všetci Piešťanský rodičia mali na sebe klubové tričká - Čajky Piešťany.Celé rodiny v Piešťanoch s tým basketom žijú!
No nič , každý si tam niečo pre seba nájdite a ak v Piešťanoch vyhráme o dva koše budeme víťazom súťaže . Dúfam, že budeme komplet a nebudem musieť totálne improvizovať so zostavou ako dnes...
Ideme ďalej, máme pred sebou veľa-veľa roboty. A veľa vecí treba naštartovať. Téneri nebudú robiť úschovňu detí na 3 x 1,5 hod. v týždni a doobeda v sobotu. Rodičia - treba si určiť priority a dúfam, že to budú Vaše deti - SME SLÁVIA !!!

Re: Zápas roka

(Ján Jobb, 7. 12. 2014 13:40)

Pali, všetko čo si k tomu včerajšku napísal je absolútna pravda. Piešťanskí rodičia včera ukázali, ako by aj naši rodičia mali fungovať na zápasoch doma aj vonku. Toto nie je nič nové, v minulosti sme to mávali pri iných našich družstvách. Musíme s Paľom naštratovať marketing okolo toho. Veľa vecí okolo družstiev mladších a starších mini je dobre rozbehnutých, treba zapracovať aj na tejto úlohe. Tá prehra mrzí, prispelo k tomu viacero aspektov (zranenia kľúčových hráčok, neschopný jeden rozhodca, domáce prostredie Piešťan, atď.). Na druhej strane radšej prehrať s Piešťanmi teraz, ako na Majstrovstvách Slovenska. Dobré je aj to, že v súťaži OHK-západ v kategórii mladších mini máme súpera, s ktorým sa môžeme v niektorých aspektoch porovnávať a navzájom naťahovať.

Re: Zápas roka

(bíliková, 8. 12. 2014 8:33)

... úplne súhlasím... chýbalo nám trošku šťastia a poriadna domáca atmosféra.... To prvé si môžeme priať, to druhé je na nás...
My za seba môžeme povedať, že berieme basket vážne, nie ako vyplnenie voľného času a úschovňu a podriaďujeme mu život ako to len najviac ide, aj keď je to niekedy ťažké....
Ja som si vééééľmi priala LEN DVA koše v posledných minútach...
Bolo by to poďakovanie a odmena trénerom za všetok čas, dril, slová.... ,ktoré našim deťom venujú...
Možno to bolo aj dobré a vznikne z nás rodičov a detí jedna veľká - početná super partia...

Re: Re: Zápas roka

(Ján Jobb, 8. 12. 2014 13:47)

Určite Vy rodičia dokážete byť super partia. Len to chce impulz. Pamätám si pred 12-stimi rokmi, keď mala moja dcéra vek Vašich dcér cca 10-11 rokov sme išli na finálový turnaj mladších mini za našimi dcérami povinne všetci rodičia nočným rýchlikom bez áut do Košíc, všetci oblečení v tričkách Slávie. Spali sme tam 2 noci, urobili sme takú perfektnú atmosféru, ktorá nemala chybu. Odvtedy potom všetci rodičia chodili takto povinne vyzbrojený v našich tričkách na každý zápas doma aj vonku. Povzbudzovalo sa všade. Toto isté pripravíme aj teraz s týmito rodičmi a ja pevne verím, že predbehneme aj Piešťanských rodičov. O tom som presvedčený !

Re: Zápas roka

(Marek Kališ, 10. 12. 2014 16:14)

Ahojte, píšem ako fanúšik Piešťan, ďakujem za uznanie nás fanúšikov, teší nás to :-). Mrzia ma slová o našom faulovaní, nepamätám si ani jeden faul, ktorý nám rozhodca nezapískal. Samozrejme, boli tam drobné fauly, ktoré rozhodca (keďže bol len 1) nezapískal, ale týkalo sa to oboch strán (moja neterka vie o tom svoje :-)). Viac ma mrzí neferový spôsob boja z vašej strany - zónová obrana vašej druhej päťky, kedy sa 2 hráčky (24 a myslím 21 alebo 20) postavili pod kôš a bránili tie naše hráčky, ktoré sa k nemu dostali. Na tejto úrovni sa má braniť osobne :-). Takže toľko pohlad z druhj strany :-). Ďakujeme aj tak za super sportovy zazitok a 28.3. sa vidime v Piestanoch :-).

Re: Zápas roka

(Lila, 14. 3. 2015 23:11)

pane, čo keby ste si zopakovali pred kliknutím pravopis? Toško hrubých pravopisných chýb sa určite nenájde ani v prácach vašich zverenkýň

Re: Re: Zápas roka

(lila, 14. 3. 2015 23:15)

no-tento raz som klikla ja zle. Komentár má byť na adresu pána Loja...

zápas I.ligy žien Filozof- SláviaTrnava

(Robo Simeonov, 3. 2. 2015 14:16)

Filozof BA- Slávia 68:60 (11:19,21:21,16:10,20:10)
Body: Simeonová 20,Krištofíková 13,Babirátová 10,Hujsiová 9,Fodorová 6 a Kristová 2.
V sobotu 31.1.2015 naše ženy nastúpili na zápas na Domkárskej, v úvode hrali aktívne a darila si im streľba, po prvej štvrtine sme viedli o 8 bodov. Druhá štvrtina už bola vyrovnaná , ale stále sme si udržiavali náskok aj v polčase.Rozhodla tretia štvrtina, kde sme nedali za sedem minút kôš, súper nás dobehol herne aj bodovo a vo štvrtej štvrtine, keď nám dali rozhodcovia dole Fiďu aj Deu sme už záver nezvládli a prehrali sme o osem bodov. Musím baby pochváliť najmä za prvý polčas, vynikajúcu trojkovú streľbu- dali sme v zápase spolu 11 trojok a za pekný divácky zážitok, nech sa im darí,verím že už víťazne v ďaľších zápasoch!

Zápas roka

(Pavol LOJ, 6. 12. 2014 19:24)

Čaute,
výnimočne píšem komentár s veľmi zmiešanými pocitmi.Prehrali sme s Piešťanmi o jeden kôš v zápase roka o prvé miesto v súťaži ml. mini. Gratulujem trénerovi Dobrovi Luptákovi z Piešťan. Prehrala nás hlavne bývalá hráčka Žiliny- Nina , ktorá nám uštedrila už štyri prehry v drese Žiliny v minulej sezóne. Tým vyjadrujem aj uznanie žilinskému trénerovi Ľudovi Koštialovi. Bohužiaľ naše baby z nej majú IKONU BOJAZLIVOSTI ešte do dnes. Bez Niny by sme dali Piešťanom klasický darček v podobe 4O bodovej prehry.
Druhým aspektom prehry bola neprítomnosť dvoch hráčok a tým strata možnosti striedania. Na súpiske máme len 12 hráčok, ostatné sú úmyselne na súpiske str. mini, aby sme mohli hrať paralelne dve súťaže. To som urobil pre šesť aktívnych dievčat r. 2003, aby nestáli celú sezónu. Táto taktika a investícia do času sa nám raz vráti...
Už pred zápasom som mal zlú predtuchu, keď som videl ako málo našich fanúšikov prišlo na zápas pozrieť! Keď som trénoval deti na Atómovej, povinne museli prísť min. 3 z rodiny( rodičia, súrodenci, babky). Bolo tam fanúšikov na celý balkón a urobili super atmosféru! Momentálne príde jeden z rodiny a celý sa trasie kedy bude koniec, aby mohol ísť domov , ak náhodou počas zápasu nenakupuje.Treba si uvedomiť , že vaše deti sú na basket maximálne namotané a treba ich v tom podporovať. Z Piešťan tam bolo 30 fanúšikov a pripadal som si , že hráme v Piešťanoch.!!!!!! Sme SLÁVIA a s tým treba Vážený rodičia žiť!!! Prvý krát zatrúbil fanúšik Piešťan na trúbu a naše baby boli laknuté !! Možno by pomohlo keby 50 našich fanúšikov proti tomu napr. bubnovalo. No bohužiaľ našich 8 fanúšikov-rodičov na lavičkách a dvaja na balkóne domácu atmosféru nevytvorilo. Spravili sme vážený rodičia všetko čo sme mohli?
Ďalší problém bol, že zápas pískal Jaro Minda sám.Jeho kolega sa na zápas nedostavil a sám rozhodca v takomto zápase o prvé miesto je dopredu pokazená akcia. Samozrejme ,že Piešťanky si pri každom kontakte najskôr pomohli faulom, až potom začali normálne brániť. Na druhej strane ma teší ,že na MR budú mať do polčasu tri vyfaulované hráčky!!! Samozrejme budem kontaktovať vedenie OHK západ - ako môžu ma zápas o prvé miesto poslať takého nezodpovedného rozhodcu.
Druhý zápas-priateľský sme vyhrali vyšším rozdielom. Bohužiaľ už nešlo o nič. Naše dievčatá musia byť už z domu (od rodičov) nabudené kedy a prečo majú naplno zabrať. Tréneri nemajú šancu to stíhať a ešte polovica príde na zápas neskoro !!! Nehovorím o tom,že skoro všetci Piešťanský rodičia mali na sebe klubové tričká - Čajky Piešťany.Celé rodiny v Piešťanoch s tým basketom žijú!
No nič , každý si tam niečo pre seba nájdite a ak v Piešťanoch vyhráme o dva koše budeme víťazom súťaže . Dúfam, že budeme komplet a nebudem musieť totálne improvizovať so zostavou ako dnes...
Ideme ďalej, máme pred sebou veľa-veľa roboty. A veľa vecí treba naštartovať. Téneri nebudú robiť úschovňu detí na 3 x 1,5 hod. v týždni a doobeda v sobotu. Rodičia - treba si určiť priority a dúfam, že to budú Vaše deti - SME SLÁVIA !!!

Už sme to raz mali

(Ján Jobb, 30. 11. 2014 12:27)

Včera sa bol na naše zápasy prvýkrát pozrieť človek - potenciálny tréner, naša krvná skupina, aby videl ako to u nás funguje, čím sa môžme pochváliť, atď. Utrpel však šok. Postarala sa o to osoba, ktorá zatiaľ nie je ani vo výbore, ani vo vedení klubu, skrátka nekompetentná osoba. Táto osoba sa za tri roky sponzorsky nijako neprajavila, aj keď možností bolo veľa. Toto isté sa raz u nás už stalo. To bolo vtedy, keď tiež prišiel Peter Sestrienka prvýkrát pozrieť sa do klubu a vtedy mu tiež nekompetetný jeden pán dával nepríjemné otázky. V sobotu sa stalo presne to isté.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »