Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: super

(b*, 19. 4. 2012 13:31)

Ivanke :)))

turnaj v slovinsku

(teta simeonova, 4. 4. 2012 10:10)

Hura dobra sprava, Dominika ma pas, tak budeme komplet vyprava. Pekne sa pobalte, snazte sa nic nezabudnut. Hlavne nezabudnut na pas alebo obciansky preukaz. Kazda si zoberte do autobusu pero. A este chcem poprosit maminky ak nam na cestu pribalite nejake kolaciky, tak to bude super.
V piatok rano vyrazame. Tesim sa na Vas na vsetky

Re: turnaj v slovinsku

(Ján Jobb, 9. 4. 2012 17:05)

Turnaj v Slovinsku naplnil všetky očakávania, ktoré sme do toho vkladali. Bola to obrovská škola nielen pre samotné hráčky (hlavne pre žiačky, ktoré sa na medzinárodnom turnaji v zahraničí zúčastnili prvýkrát), ale aj pre členov výboru, zúčastnených rodičov a samozrejme aj pre trénerov. Oduševnení domáci organizátori nám všetkým nastavili vysokú latku na organizovanie podobných turnajov so zahraničnou účasťou u nás v Trnave. Ďakujem všetkým, ktorí sa z našej strany na príprave resp. zoorganizovanie účasti a samotnej reprezetácie klubu priamo v Slovinsku podieľali (vďaka patrí okrem hráčok a trénerov hlavne Robovi, Aďke, Romanovi, Stanovi a manželom Dzurjakovcom (Jankovi a Kvetke), ktorí sa ako jediní zúčastnení zástupcovia rodičov za žiačky u žiačok starali o príkladný servis (dozor, doplnkové občerstvenie, psychologickú prípravu a pod.).

Re: Re: turnaj v slovinsku

(Simo, 11. 4. 2012 15:45)

súhlasím s Jankom, turnaj v slovinskom Novom meste bol super zorganizovaný,hrali kvalitné tímy, bola to pre nás aj pre naše hráčky dobrá a cenná skúsenosť. Chcem za klub poďakovať všetkým účastníkom tohto zájazdu,najmä rodičom,ktorí nerozmýšlali a išli s nami,myslím, že neľutuje nikto a všetci sme boli spokojní.
Chcem poďakovať aj p. Ivici Mengerovej z Noveho mesta, ktorá s nami už od začiatku pri príprave tohto turnaja komunikovala, zorganizovala pre nás obhliadku mesta a starala sa o našu výpravu. Taktiež ďakujeme mestu Trnava za podporu, či už pri doprave na tento turnaj, ako aj so zabezpečením propagačných predmetov na jednotlivé zápasy. Pre dievčatá a najmä pre naše mladšie žiačky( po slovinsky mlajše deklice) bol tento turnaj pekný zážitok a verím, že sa ešte zopár takýchto podarených akcií zúčastníme a zorganizujeme, či už doma alebo vonku.....
P.S. A tie hnedé podšálky sme šoférovi Michalovi stále nevrátili....:-)

pekné veľkonočné sviatky

(simo, 5. 4. 2012 12:07)

Ahoj, chcem zaželať všetkým dievčatám- basketbalistkám a všetkým priateľom a fanúšikom trnavského dievčenského basketbalu pekné prežitie Veľkej Noci.
Našim kadetkám a žiačkam prajem šťastnú cestu, dobrú hru na turnaji v Slovinsku a samozrejme- kopec pekných zážitkov.

Košice

(Simo, 2. 4. 2012 13:46)

Ahoj, chcem poďakovať fanúšikom z CBK JUGO Košice za vytvorenie príjemného prostredia, či už športového pri zápase našich dievčat u Vás , alebo pozápasového a debatu nielen o našom a Vašom basketbalovom živote. Želáme hráčkam a fanúšikom CBK všetko dobré, tešíme sa, nech už to bude kdekoľvek na ďalšie stretnutie.
P.S. Ďakujem aj členom Trnavského fanklubu a účastníkom zájazdu za vzornú spoluprácu , najmä však DVD ujovi Romanovi za vyspelú organizáciu celého zájazdu . Tam už tuším ani nemáme čo zlepšovať, na rozdiel od basketbalu...:-)
Akurát mi napadlo- Ty hnědý podšálky jste stále a zase nevrátili....:-)

deviatackam

(teta simeonova, 12. 3. 2012 18:47)

V stredu vas caka monitor.a ja chcem nie len nasim,ale vsetkym basketbalistkam deviatackam popriat nech vam to dopadne co najlepsie.

gratulacia

(teta simeonova, 9. 3. 2012 17:16)

Babulence srdecne Vam gratulujem k oceneniu od primatora mesta, je to ozaj zasluzene. My rodicia sa tesime z kazdeho Vasho uspechu, nehovoriac o radosti ktoru nam do srdiecok vlievate pri kazdom zapase. Verte ze v dnesnej uponahlanej dobe je to k nezaplateniu. Taktiez gratulujem trenerkam, pretoze je to aj ich velka zasluha a v neposlednom rade aj vdaka obrovskej podpore rodicov dosahujete taketo uspechy. Mam Vas rada, a strasne Vam fandim.

Re: gratulacia

(Ján Jobb, 9. 3. 2012 21:47)

Prvýkrát v histórii vyhlasovania trnavského Športovca roka sa stalo, aby medzi ocenenými bol trnavský dievčenský basketbal. Veľa ľudí si ani nevie predstaviť, čo to je za ocenenie. V rámci krajského mesta je to najvyššie športové ocenenie zápisané do mestskej kroniky. Treba si uvedomiť, že medzi ostatnými ocenenými športovcami sú reprezentanti Slovenska vo svojich športoch, účastníci svetových pohárov, majstrovstiev sveta a európy, ako aj účastníci olympijských hier.
Preto ešte raz, prijmite dievčatá srdečnú gratuláciu.

k nedelnemu zapasu

(ada simeonova, 4. 3. 2012 19:02)

Gratulujem nasim zenam k vitazstvu nad nr. Jednoduche ste to urcite nemali, nitra je tazky super. Bolo vidiet ze hrate s chutou a hlavne ze velmi chcete vyhrat. Bola radost sa na vas divat,stravila som prijemne nedelne dopoludnie. Nech sa vam dari aj v dalsich zapasoch.

Re: k nedelnemu zapasu

(Ján Jobb, 5. 3. 2012 15:13)

Dievčatá poctivo makali celý zápas, žiadna lopta nebola stratená. Z tohto zápasu sálala na fanúšikov pozitívna energia. Čo som bol ďalej milo prekvapený - na ženy bola plná hala a na zápas si našli cestu fanúšikovia, ktorí tam predtým na zápasy žien nechodievali. Naozaj tak ako to už bolo povedané - strávili sme všetci zúčastnení príjemné nedeľné dopoludnie.

Re: Re: k nedelnemu zapasu

(Ján Jobb, 7. 3. 2012 11:16)

pekný článok k zápasu

http://www.trnava-live.sk/2012/03/06/zeny-bk-ask-slavia-trnava-tahaju-snuru-styroch-vitaznych-zapasov/

poďakovanie

(Simo, 28. 2. 2012 8:20)

Ahoj, chcem poďakovať v prvom rade Trnavským dievčatám - kadetkám a trénerkám za výkony cez víkend, členom trnavského fanklubu a zároveň účastníkom zájazdu TT- RK- BB- TT za povzbudzovanie a energiu, šoférom za bezpečnú cestu a DVD Romanovi, ako už tradične za skvelú organizáciu.
P.S. Ty hňedý podšálky vrátíte cestou do Košic.......:-)

Re: poďakovanie

(Ján Jobb, 2. 3. 2012 17:57)

Takto by to malo vyzerať na každom výjazde všetkých našich družstiev (perfektné výkony dievčat na ihrisku, fanklubu v hľadisku a vôbec super organizačné zabezpečenie celého výjazdu). Je vidieť, že u tochto družstva to hráčky aj rodičia robia so srdcom; miestami to hraničí až totálnym fanatizmom. Dúfam, že sa postupne pridajú aj ostatné naše družstvá. Určitý náznak už je aj u žiackeho družstva (rodičia len tak ďalej).

a ešte niečo v novinách o našom klube.....

(simo, 28. 2. 2012 10:17)

http://www.trnavskyhlas.sk/c/5692-krasky-spod-deravych-kosov.htm

mojim zlatickam

(teta simeonova, 26. 2. 2012 11:48)

Moje zlatka, prijmite srdecnu gratulaciu k dnesnemu vitazstvu v BB, strasne sme Vam s nasou Tinuskou drzali palce a podarilo sa. Zelame Vam stastnu cestu domov, a davajte si po ceste pozor.
Odkaz pre deanku: urpustne superim s plnenou paprikou, zatial vyhravam.
Mam Vas rada. Ahojte

pekný článok v Trnavskom hlase

(Simo, 14. 2. 2012 13:36)

http://www.trnavskyhlas.sk/c/5538-nase-basketbalistky-su-krasne-a-este-aj-sikovne.htm

Re: pekný článok v Trnavskom hlase

(Ján Jobb, 23. 2. 2012 7:28)

Aj znova na trnava-live
http://www.trnava-live.sk/2012/02/22/zeny-bk-ask-slavia-trnava-po-domacej-vyhre-uspesne-aj-v-bratislave/

Info

(Ján Jobb, 17. 2. 2012 7:22)

http://www.trnava-live.sk/2012/02/16/vikendova-bilancia-kadetiek-bk-ask-slavia-trnava-s-kosickymi-druzstvami-v-sobotu-vyhra-v-nedelu-prehra/

Re: Info

(Stanley, 17. 2. 2012 20:03)

Ahojte,
vsetci diskutujuci/ce, vsimnite si pls do buducnosti tlacitko "Odpovedat" - mozete ho vyuzitak chcete priamo reagovat na niekoho v diskusii - vytvori sa tak samostatne "vlakno" ku konkretnej teme, ako som napr. teraz vyuzil ja, ked akoby reagujem na prispevok J.Jobb.
Btw. Janko, Simo, pridal som odkazy na TH a TL priamo ku komentarom zapasov


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »