Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Re: Re: Re: skoncena sezona

(Stano, 14. 5. 2012 10:41)

Nedostanem sa na dany link - dal by som foto priamo na stranky, ak by sa mich podarilo stiahnut

Re: Re: Re: Re: Re: skoncena sezona

(teta simeonova, 14. 5. 2012 12:27)

Stanko skus sa k nim nejako dostat, ozaj stoja za pozretie, mozem ti povedat ze po ich vzhliadnuti som sa v spomienkach vratila niekolko rokov dozadu

fans- k zápasu žien NR-TT

(simo, 14. 5. 2012 11:52)

My v Trnave fandíme našim dievčatám už roky. Pomáhame si bubnami, trúbami, tlieskaním, hlasivkami. Sme radi, keď k nám príde iný klub, vieme že v dnešnej dobe fungovanie klubov nie je jednoduché, sme radi, že máme s kým hrať. Preto si aj vážime každého jedného fanúšika, ktorý k nám meria cestu a príde povzbudiť svoje dievčatá. Košičanom sme naposledy požičali aj bubny, keď máme my, nech máte aj vy. Správame sa k všetkým fanúšikom slušne, nech je výsledok akýkoľvek.
Môj osobný názor je, že každý fanúšik reprezentuje navonok aj klub, ktorému fandí.
Sobotné dopoludnie v Nitre pri pozápasových zdvihnutých prostredníkoch a vulgárnych nadávkach našim rodičom od niektorých nitranských " fanúšikov " len dosvedčuje, že nie všetci si tieto skutočnosti naozaj uvedomujú.
A to sme prosím pekne prehrali tak, ako sme prehrali.
Čo by bolo, keby sme nebodaj vyhrali ?
Hanba je slovo, ktoré sa už teraz veľmi nenosí, ale použila ho jedna z našich hráčok pri opise tohto stretnutia..........

Trnavským basketbalistkám na inšpiráciu

(Ján Jobb, 10. 5. 2012 20:21)

Na inšpiráciu si pozrite tento link - http://www.trnavskyhlas.sk/c/6793-trnavska-basketbalistka-abelova-siaha-na-nemecky-titul.htm

Poďakovanie.

(Fan klub CBK, 8. 5. 2012 12:57)

Ahoj dievčatá a rodičia. Verím, že ste po poslednom víkende ukončili náročnú sezónu v kategórii kadetiek. Boli ste v nej prvýkrát a určite úspešne. Dostali ste sa do finálovej osmičky a tým aj na posledný turnaj v boji o titul. Že nevyšlo všetko podľa predstáv, žiaľ stáva sa. Nevešajte hlavy a pozrite sa do budúcnosti. Tam už môžete patriť do prvej štvorky, kde je to potom už aj o šťastí. Veď viete, že ani my sme vlani nedošli do finále. Teraz bola prvá štvorka tiež veľmi vyrovnaná a nám nakoniec "šťastie" prialo.
Dievčatá, poďakujete svojim trénerkám, že sa vám venovali počas celej sezóny. Svojim rodičom za neúnavnú podporu, družstvám v súťaži, že ste si mali s kým zmerať sily. Z toho vzišlo určite veľa priateľstiev, sám to vidím na dcére ako s vami komunikuje. Pokračujete vo svojej športovej ceste a bojujte so srdiečkom. Prináša to radosť vám, trénerkám a rodičom. Snažte sa zopakovať vlaňajší úspech - my v CBK vám to prajeme.
A spomeňte si na prekrásnu atmosféru v Košiciach. Naše a vaše bubny hnali všetky dievčatá k maximálnym výkonom. Ďakujeme vám všetkým za nádherný basketbalový víkend.

Šot z finále od 9:53 min. na linku: http://www.regiontv.eu/archiv/2012-05-07/?playVideo=2044

Veľa šťastia v novej sezóne vám praje Fan klub CBK JUGO Košice.

poďakovanie

(simo, 8. 5. 2012 12:42)

Ahoj, chcem poďakovať trnavským dievčatám a trénerkám za vzorné reprezentovanie nášho klubu na MSR kadetiek v Košiciach, všetkým trnavským rodičom, ktorí boli na záverečnom turnaji v Košiciach, Janke, Aďke, Vlaďke, Tonkovi,Danovi, Renovi, Stankovi, Ivanovi a Zuzke za spoluprácu, povzbudzovanie a Maťovi za bezpečný dovoz až domov.
Zároveň chcem za BK AŠK Slávia Trnava úprimne poďakovať CBK JUGO Košice za výbornú organizáciu finálového turnaja majstrovstiev Slovenskej republiky DL kadetiek. Vieme si predstaviť to množstvo práce pre všetkých zúčastnených organizátorov, rodičov a predstaviteľov Vášho klubu. Zvládli ste to na jednotku, bolo nám u Vás príjemne.

Gratulujeme dievčatám - ženám BK AŠK Slávia k ôsmej výhre v rade

(simo, 2. 5. 2012 13:37)

a nejaké novinové články: http://www.trnavskyhlas.sk/c/6676-vitazna-snura-basketbalistiek-slavie-pokracuje.htm, http://www.trnava-live.sk/2012/05/02/zeny-bk-ask-slavia-trnava-valcuju-dalej-zvitazili-uz-v-osmych-zapasoch-po-sebe/

reportáž MTT

(simo, 27. 4. 2012 15:07)

http://www.mtt.sk/spravodajstvo/sport/video-sport-26-4-2012/

super,dievcata

(ada simeonova, 22. 4. 2012 15:44)

Babulence moje zlate,tieto vase vikendove vitazstva pre mna ako maminu jednej z vas velmi vela znamenaju,bojovali ste ako musketieri jedna za vsetky,vsetky za jednu.Srdecne vam gratulujem,verim ze vo finale takuto hru a srdiecko zopakujete.
Vysledky kadetky Trnava Banska Bystrica 77 70,Trnava Ruzomberok 101 93 po predlzeni

Re: super,dievcata

(Ján Jobb, 23. 4. 2012 15:29)

Nemohol som byť na zápasoch, ale tieto výsledky s baštami slovenského ženského basketbalu (ako Banská Bystrica aj Ružomberok stále nimi sú) majú cenu zlata aj z hľadiska psychiky aj z hľadiska toho, že takéto výsledky idú "do sveta", čo je pred finálovým turnajom veľmi dôležité. Super dievčatá, len tak ďalej !!!

super

(Simo, 3. 3. 2012 19:51)

gratulujeme našim dievčatám ( ženám) a trénerovi k víťazstvu v Ivánke, veríme že aj zajtra s Nitrou to pôjde podobne.....

Re: super

(b*, 19. 4. 2012 13:31)

Ivanke :)))

turnaj v slovinsku

(teta simeonova, 4. 4. 2012 10:10)

Hura dobra sprava, Dominika ma pas, tak budeme komplet vyprava. Pekne sa pobalte, snazte sa nic nezabudnut. Hlavne nezabudnut na pas alebo obciansky preukaz. Kazda si zoberte do autobusu pero. A este chcem poprosit maminky ak nam na cestu pribalite nejake kolaciky, tak to bude super.
V piatok rano vyrazame. Tesim sa na Vas na vsetky

Re: turnaj v slovinsku

(Ján Jobb, 9. 4. 2012 17:05)

Turnaj v Slovinsku naplnil všetky očakávania, ktoré sme do toho vkladali. Bola to obrovská škola nielen pre samotné hráčky (hlavne pre žiačky, ktoré sa na medzinárodnom turnaji v zahraničí zúčastnili prvýkrát), ale aj pre členov výboru, zúčastnených rodičov a samozrejme aj pre trénerov. Oduševnení domáci organizátori nám všetkým nastavili vysokú latku na organizovanie podobných turnajov so zahraničnou účasťou u nás v Trnave. Ďakujem všetkým, ktorí sa z našej strany na príprave resp. zoorganizovanie účasti a samotnej reprezetácie klubu priamo v Slovinsku podieľali (vďaka patrí okrem hráčok a trénerov hlavne Robovi, Aďke, Romanovi, Stanovi a manželom Dzurjakovcom (Jankovi a Kvetke), ktorí sa ako jediní zúčastnení zástupcovia rodičov za žiačky u žiačok starali o príkladný servis (dozor, doplnkové občerstvenie, psychologickú prípravu a pod.).

Re: Re: turnaj v slovinsku

(Simo, 11. 4. 2012 15:45)

súhlasím s Jankom, turnaj v slovinskom Novom meste bol super zorganizovaný,hrali kvalitné tímy, bola to pre nás aj pre naše hráčky dobrá a cenná skúsenosť. Chcem za klub poďakovať všetkým účastníkom tohto zájazdu,najmä rodičom,ktorí nerozmýšlali a išli s nami,myslím, že neľutuje nikto a všetci sme boli spokojní.
Chcem poďakovať aj p. Ivici Mengerovej z Noveho mesta, ktorá s nami už od začiatku pri príprave tohto turnaja komunikovala, zorganizovala pre nás obhliadku mesta a starala sa o našu výpravu. Taktiež ďakujeme mestu Trnava za podporu, či už pri doprave na tento turnaj, ako aj so zabezpečením propagačných predmetov na jednotlivé zápasy. Pre dievčatá a najmä pre naše mladšie žiačky( po slovinsky mlajše deklice) bol tento turnaj pekný zážitok a verím, že sa ešte zopár takýchto podarených akcií zúčastníme a zorganizujeme, či už doma alebo vonku.....
P.S. A tie hnedé podšálky sme šoférovi Michalovi stále nevrátili....:-)

pekné veľkonočné sviatky

(simo, 5. 4. 2012 12:07)

Ahoj, chcem zaželať všetkým dievčatám- basketbalistkám a všetkým priateľom a fanúšikom trnavského dievčenského basketbalu pekné prežitie Veľkej Noci.
Našim kadetkám a žiačkam prajem šťastnú cestu, dobrú hru na turnaji v Slovinsku a samozrejme- kopec pekných zážitkov.

Košice

(Simo, 2. 4. 2012 13:46)

Ahoj, chcem poďakovať fanúšikom z CBK JUGO Košice za vytvorenie príjemného prostredia, či už športového pri zápase našich dievčat u Vás , alebo pozápasového a debatu nielen o našom a Vašom basketbalovom živote. Želáme hráčkam a fanúšikom CBK všetko dobré, tešíme sa, nech už to bude kdekoľvek na ďalšie stretnutie.
P.S. Ďakujem aj členom Trnavského fanklubu a účastníkom zájazdu za vzornú spoluprácu , najmä však DVD ujovi Romanovi za vyspelú organizáciu celého zájazdu . Tam už tuším ani nemáme čo zlepšovať, na rozdiel od basketbalu...:-)
Akurát mi napadlo- Ty hnědý podšálky jste stále a zase nevrátili....:-)

deviatackam

(teta simeonova, 12. 3. 2012 18:47)

V stredu vas caka monitor.a ja chcem nie len nasim,ale vsetkym basketbalistkam deviatackam popriat nech vam to dopadne co najlepsie.

gratulacia

(teta simeonova, 9. 3. 2012 17:16)

Babulence srdecne Vam gratulujem k oceneniu od primatora mesta, je to ozaj zasluzene. My rodicia sa tesime z kazdeho Vasho uspechu, nehovoriac o radosti ktoru nam do srdiecok vlievate pri kazdom zapase. Verte ze v dnesnej uponahlanej dobe je to k nezaplateniu. Taktiez gratulujem trenerkam, pretoze je to aj ich velka zasluha a v neposlednom rade aj vdaka obrovskej podpore rodicov dosahujete taketo uspechy. Mam Vas rada, a strasne Vam fandim.

Re: gratulacia

(Ján Jobb, 9. 3. 2012 21:47)

Prvýkrát v histórii vyhlasovania trnavského Športovca roka sa stalo, aby medzi ocenenými bol trnavský dievčenský basketbal. Veľa ľudí si ani nevie predstaviť, čo to je za ocenenie. V rámci krajského mesta je to najvyššie športové ocenenie zápisané do mestskej kroniky. Treba si uvedomiť, že medzi ostatnými ocenenými športovcami sú reprezentanti Slovenska vo svojich športoch, účastníci svetových pohárov, majstrovstiev sveta a európy, ako aj účastníci olympijských hier.
Preto ešte raz, prijmite dievčatá srdečnú gratuláciu.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »