Choď na obsah Choď na menu
 


Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

gratulacia

(ada simeonova, 22. 3. 2013 7:25)

Babuliatka nase najmensie. Srdecne Vam gratulujem k vcerajsiemu vitazstvu.
Nech je to pre Vas motivacia do dalsich zapasov.

Re: gratulacia

(Robo S., 22. 3. 2013 9:55)

Chcem poďakovať Tonkovi a Jankovi za organizáciu prípravného zápasu starších mini TT- Pezinok, dobre to dopadlo, Janka a dievčatá, takisto blahoželám k výhre!

zapas tt.bkp

(XXX, 21. 3. 2013 19:55)

ale samozrejme...vy pisete ze rozhodcovia piskaju dobre len vtedy ak vyhravate...typicke....ze prvych 5 minut piskal dobre...preco?? lebo ste vyhravali...potom ked vam lepilo tak uz zrazu piskal zle...uz sa uvedomte prosim vas co hovorite!!!

Re: zapas tt.bkp

(yyy, 22. 3. 2013 9:40)

Môžeme Vám len odporučiť, aby ste si tohto Naďkapuša v BA adoptovali. O jedného viac či menej, to sa stratí.Len vás chceme priateľsky upozorniť, aby ste mu dali pred každým zápasom najesť, lebo keď píska " s prázdnym bruškom"- podľa jeho fb statusu-tak to potom ani pre vás nedopadne dobre....

hlavy hore

(ada simeonova, 18. 3. 2013 5:48)

Ahoj Janko, mas pravdu bol to megasok, ale skôr by som to ohodnotila ako bezmocnost, ze mas reagovat na nieco a vlasne nevies na co. Doteraz nikto z nas presne nevie co sa stalo. Odpoved: Nemam sa s Vami o com bavit je pre mna neprijatelna. Som z toho sklamana.

Hlavy hore

(Ján Jobb, 17. 3. 2013 17:38)

Dnes sme asi všetci, čo sme v trnavskom ženskom baskete zažili "megašok", inak sa to asi nedá ani nazvať. Najviac mi bolo ľúto tých nevinných 16-ročných tvárí, ale aj Robka, Aďky, Stanka, atď.
Ani neviem nájsť tie správne slová, ale asi to poviem za nás všetkých - hlavy hore - ideme ďalej - je to len šport, ktorý občas aj bolí.

monitor

(ada simeonova, 12. 3. 2013 15:00)

Adka Sustova, Patka Bachrata a Patka Hrehusova. Zajtra Vas dievcence caka velka skuska / monitor/. Strasne Vam budem drzat palce, nech Vam to vsetko dopadne podla Vasich predstav. Drzte sa.

Víkend 2.3 a 3.3.2013

(Robo Simeonov, 4. 3. 2013 14:18)

Ahoj, pozdravujem, chcem sa vrátiť len krátko k našim dievčenským kategóriám a basketbalovému - už celkom jarnému víkendu v ich podaní.
Príjemne prekvapili v sobotu naše žiačky, ktoré silno potrápili veľkého favorita tohto zápasu- Starú Turú a ktoré podľa info od vedúceho družstva odohrali výborný zápas so smolným záverom, keď prehrali iba o jeden kôš. Výborne, nečakané, dievčatá veľká pochvala, nabudúce to už bude aj s víťazstvom....:-).
My rodičia kadetiek sme boli s babami v Košiciach, kde sme prvý zápas prehrali a druhý vyhrali po netradičnej kanonáde. V Košiciach sme vždy radi, najmä s rodičmi a fanúšikmi CBK, ktorí sa aj teraz o nás vzorne postarali, pomohli zohnať dobré ubytko a o našich večerných debatách už ani nehovorím. Janko, Miro a Ľubo z CBK, ďakujeme za super sobotu a veríme, že v apríli, keď si zahráme odvetu prídete do nášho malého Ríma a budeme Vám to môcť oplatiť. Takisto chcem poďakovať našim rodičom Renovi, Vlaďke, Stankovi, Monike a Tonkovi za podporu a spoluprácu v Košiciach a v neposlednej rade aj nášmu šoférovi Maťovi, ktorý nás vždy do Košíc a späť spoľahlivo odvezie.
Takže ešte raz všetkých v Košiciach pozdravujeme, držte sa a my v Trnave sa už teraz tešíme na ďalšie zápasy v kadetskej nadstavbe, v ktorej síce potenko, ale stále žijeme..:-)

kosice

(ada simeonova, 3. 3. 2013 13:01)

Kadetkam a trenerom gratulujem k vitazstvu v kosiciach,stastnu cestu.domov.

Gratulácia.

(Jano z Košíc, 20. 12. 2012 12:59)

Ahoj Trnavané. Gratulujeme Vašim kadetkám k postupu do nadstavbovej súťaže a už sa tešíme na spoločné zápolenia našich farieb. Fan klub CBK JUGO celej Slávii želá veselé Vianoce, sťastný Nový rok a v ňom samozrejme veľa športových víťazstiev.

Jano a fan klub CBK JUGO Košice.

Re: Gratulácia.

(Robo Simeonov, 21. 12. 2012 8:55)

Janko ahoj, za trnavský fanklub ďakujeme za pekné želania, aj my sa tešíme sa na vzájomné zápasy a stretnutia našich "bubnových" fanklubov, taktiež želáme do Košíc pekné Vianoce , v Novom roku pevné zdravie a veľa dobrých basketbalových zápasov.

pre staršie mini, kadetky a malinké basketbalistky z Vančurovej

(ada simeonova, 26. 11. 2012 12:11)

Ahojte dievčence. Srdečná gratulácia kadetkám k dvom víťazstvám v Bratislave. Aďka Vašu hru riadne oživila, už sa to ozaj podobalo na staré dobré časy. A taktiež gratulácia pre naše staršie mini za dve víťazstvá vo svojej súťaži. Počula som že ste mali obrovskú radosť. Teším sa s Vami.
V sobotu som sa zúčastnila ešte jedného turnaja. Na základnej škole Vančurova sa stretli maličké basketbalistky z Trnavy,Nitry a Nového Mesta nad Váhom. Bolo to super. Tú radosť z hry a obrovskú chuť a bojovnosť bolo cítiť v celej telocvični. Taktiež ma milo prekvapila veľká účasť rodičov. Bola to výborne zorganizované a bonusom bola vďaka rodičom a fanúšikom pravá basketbalová atmosféra. A ešte jedna obrovská pochvala. Turnaj rozhodovali dvaja páni rozhodcovia. Peter Loj a p. Pastirák. Páni za predvedený výkon, Váš prístup a trpezlivé vysvetľovanie každej chybičky ktorej sa dievčatá dopustili Vám patrí obrovská pochvala.
Čo na záver? Asi len toľko že to bola veľmi príjemne strávená sobota a nedeľa. Ďakujem

Re: pre staršie mini, kadetky a malinké basketbalistky z Vančurovej

(Ján Jobb, 26. 11. 2012 19:50)

Pekne si to napísala Aďka. Ja len doplním, že ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k rýchlemu spracovaniu výsledkov našich družstiev (Robko, Stanko, Janka, Zuzka). Vďaka tomu, to bolo včas zverejnené vo všetkých lokálnych novinách a na našom webe. Nabudúce, ak máte aspoň jednu aktuálnu fotografiu zo zápasu, aj tú tam pošlite.

babulkam a zenam

(ada simeonova, 12. 11. 2012 11:08)

Zlaticka nase malinke, riadne som si vase dva zapasy uzila. Dufam ze nie ste smutne, je to len zaciatok, treba poctivo trenovat a lepsi vysledok urcite pride.
Zenam som strasne drzala palce, skoda toho konca, ale urcite sa bolo na co pozerat. Drzim palce

Domáce zápasy 7.11.-10.11.2012

(Ján Jobb, 11. 11. 2012 16:59)

Máme za sebou domáci basketbalový súťažný týždeň. Aj keď výsledky nie sú až tak dôležité, určite nás potešilo vo štvrtok víťazstvo žiačok nad Petržalkou, lebo ako zvykneme vravieť každé víťazstvo nad "Petržkou" je dobré. V kútiku duše sme dúfali, že kadetky v stredu viac potrápia Bystričanky, ale nevadí, čaká nás ešte dosť zápasov v kadetskej lige. Ja osobne som si veľmi užil všetky tri zápasy v sobotu. Najskôr si svoju domácu súťažnú premiéru odkrútili naše staršie mini. Výsledky v tomto prípade naozaj nie sú vôbec dôležité, dievčatká musia takéto ťažké zápasy hrať čo najviac. Až na jednu výnimku (Ciuttiová), pre všetky ostatné to bol na domácej palubovke doslova krst ohňom. Svoje zohralo aj plné hľadisko, tréma, žiadne skúsenosti, strach, atď. Všetky naše kategórie tým prešli, takže dievčatká, trénerky, rodičia žiadne obavy, nabudúce to bude určite lepšie. Domáca premiéra to bola nielen pre hráčky, ale aj pre obidve trénerky (Janka, Zuzka), ktoré taktiež musia v tejto novej pozícii zbierať skúsenosti. V neposlednom rade aj pre rodičov dievčat, ktorí sa mi zdali v niektorých momentoch troška "zakríknutí", ale inak to bolo super!
Bodku za domácim zápasovým týždňom dal zápas domácich žien s Petržalkou. Bol to z obidvoch strán veľmi napínavý a zaujímavý súboj so šťastným koncom pre súpera. Naša nová posila "Viki" sa uviedla vo výbornom svetle, určite to bude v ďalších zápasoch so zvyšujúcou sa zápasovou praxou aj z jej strany už len lepšie.

basketbalový víkend 27.-28.októbra 2012

(Robo Simeonov, 31. 10. 2012 12:07)

Ahojte, cez víkend sme sme v rámci nášho klubu odohrali päť zápasov, v akcii nebola len ženská kategória, ostatné družstvá si odohrali zápasy vonku. Bol som s kadetkami v Šamoríne a Petržalke a v závere sme stihli aj zápasy našich najmladších - starších mini v Pezinku. Výsledky u všetkých družstiev neboli až tak dôležité, dôležité bolo zvládanie herných situácií a prejav na ihrisku. Som rád, že u st.mini sa rysuje dobrá rodičovská partia (ako som sľúbil v Pezinku, na najbližší domáci zápas s Ivankou máte bubon istý:-)). Za celý klub chcem privítať, verím že už čoraz viac trnavskú bystričanku Viki, ktorá bola so žiačkami v Starej Turej a bola podporiť aj kadetky v Petržalke.
Cez upršanú sobotu a veternú, uzimenú nedeľu sme sledovali zápasy, ktoré boli zaujímavé, niekedy napínavé, oplatilo sa to určite vidieť. Chcem touto cestou poďakovať rodičom za dobrú organizáciu dopravy a za povzbudzovanie Trnavských dievčat.

Re: basketbalový víkend 27.-28.októbra 2012

(Ján Jobb, 4. 11. 2012 16:41)

Ja len doplním, že naozaj je super vidieť v akcii o súťažné body "staršie mini", ale čoskoro bude mať prvé prípravné zápasy za sebou aj naša prípravka zo ZŠ Vančurová. Nepôjde síce ešte o body do dlhodobej súťaže, ale len o prvé "prípravaky" so svojimi rovesníčkami. O týchto zápasoch budete informovaní a radi Vás všetkých na nich privítame.

Re: Re: basketbalový víkend 27.-28.októbra 2012

(ada simeonova, 5. 11. 2012 11:34)

Ahoj janko, urcite daj vediet kedy hraju, rada sa pridem pozriet.

Re: Re: Re: basketbalový víkend 27.-28.októbra 2012

(Ján Jobb, 5. 11. 2012 21:08)

Aďka, určite Ti dám vedieť. Dá sa to aj sem na našu stránku. Projekt "ZŠ Vančurova" je akoby mojím ďalším "dieťaťom". Funguje to 5 rokov, už to vyzeralo, že to tam nemá zmysel, že to ukončíme. Trénovalo sa ledva jedenkrát za týždeň.Tento tok sa tam trénuje už trikrát za týždeň, začína to mať ten správny systém, rodičov to tiež chytilo. Keby sme mali ďalšieho trénera okrem terajších starších mini, ktoré trénujú Janka so Zuzkou môžu ísť do súťaže budúcu sezónu ďalšie dve vekové kategórie.

Re: Re: Re: Re: basketbalový víkend 27.-28.októbra 2012

(ada simeonova, 6. 11. 2012 5:56)

drzim palce, ako som povedala urcite si cas najdem, tesim sa aj teraz na sobotu, na nase malinke babulky, skoda ze kadetky a ziacky predohravaju, povodne sme vsetky kategorie mali hrat tuto sobotu a to by uz bola akcia aj na pecene prasiatko :), ale nevadi zafandime aspon babulkam a zenam.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »