Choď na obsah Choď na menu
 


Podporte náš klub darovaním 2% z dane (tlačivo na stiahnutie tu )

 

Tlačivo na stiahnutie pre darovanie 2 % z dane

Klub BK AŠK Slávia Trnava v súčastnosti tvoria nasledujúce  tímy dievčat a žien:
Prípravka

Mladšie mini žiačky       OHK-Z (krajská basketbalová súťaž)
Staršie mini žiačky       OHK-Z (krajská basketbalová súťaž)
Žiačky       OHK-Z (krajská basketbalová súťaž)
Kadetky    nehrajú v tejto sezóne žiadnu súťaž
Ženy          SBA 1.liga

Môžeme sa však pochválit, i napriek amatérskym podmienkam, úspechmi medzi ktorými dominuje  titul MAJSTERIEK SLOVENSKA v kategórii Starších žiačok, ktorý v sezóne 2010-2011  dokázal pre Trnavu vybojovať terajší tím kadetiek. V minulom roku - v súťažnom ročníku 2014/15 nadviazali na tento úspech naše najmladšie dievčatá, ktoré sa v kategórii Mladšie minižiačky stali na finálovom turnaji MS organizovanom v domácom prostredí vicemajsterkami Slovenska. Sme hrdí i na to že sme dokázali osloviť deti na ZŠ a vytvárať si tak základňu pre tímy, ktoré v buducnosti dokážu reprezentovať basketbal, mesto Trnava a prinášať radosť do športových sŕdc rodičov a priaznivcov basketbalu. V neposlednej rade sme veľmi radi, že sa nám tiež podarilo udžať basketbalový tím žien, ktoré svojou chuťou do hry inšpirujú naše malé basketbalové nádeje a dievčatá z tohoto tímu sa zapájajú v úlohách tréneriek do tréningového procesu, čím sa nám do budúcnosti profiluje tak potrebná trénerská základňa.
.

 

Ak ste priaznivcom športu, budeme Vám veľmi vďační ak sa rozhodnete svoje 2 % z dane venovať nášmu klubu BK AŠK Slávia Trnava a podporiť tak našu snahu vytvárať podmienky pre naše deti, aby sa mohli venovať činnosti, ktorá im prinesie veľa zábavy, radosti, naučí ich zodpovednosti, disciplíne a tímovej spolupráci a v neposlednej rade, nenechá ich napospas "ulici" a jej prípadným negatívnym vplyvom.
Klub, zastúpený výkonným výborom fungujúcim na báze dobrovoľnosti, je zložený výlučne z rodičov dievčat a žien, tak aby mal každý tím zastúpenie vo VV a bola dosiahnutá čo najvyššia miera transparentnosti a spravodlivosti v prerozdeľovaní finančných prostriedkov. Na činnosti klubu sa samozrejme podieľajú najmä tréneri a ďaľší dobrovoľníci, ktorí tu pre rozvoj basketbalu nechávaju kus svojho srdiečka a obetujú tomuto krásnemu športu veľa osobného času.
Finančné zdroje klubu sú obmedzené na 2% z daní, príspevky rodičov našich dievčat a občasné sponzorské príspevky priaznivcov športu a mesta Trnava.